bugün

insanın özgüven şovudur.
bi ossurana bakarım adam mı diye; bide ossuruğa bakarım çok mu koktu diye sonra tekrar ossurana bakar ve karşıya geçerim.
sonu bok olan yersiz özgüvendir. bütün bir gün, hafta, ay hatta yıl arkadaşların dalga konusu olursunuz.
Bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bir taraf bu dürüstlüğünüzden hoşnut olabilir bir taraftanda oldukça küfür yiyebilirsiniz.
- sen osurdun değil mi? ... seni seni seni...
- "evet lan ben osurdum. benim sayemde mis gibi koktu etraf" diyebilmektir.
eğer odada iki kişiyseniz ve koku yayıldıysa bunu söylemek için çok da mertliğe yoktur.
8-10 kişilik kızlı erkekli ortamda söylenmesi etraftakileri dumur edebilir.
-pırrtt
sessizlik sonrası tebessümle
-ben osurdum
büyük ihtimalle o günden sonra sizle görüşmeyi keserler.
edit:kaba olması nedeniyle zorrtt u pırt olarak değiştirdim.
arkasından "hayır, ben osurdum!!!" cümlesini sırayla tekrarlayarak sizi savunmak isteyen başı dik,mağrur arkadaşlarınız çıkmayacaktır.
eğer osuruk halk arasında fıss osuruk diye nitelendirdiğimiz yusuf türü ise koku kaynağı götümüzü olay yerinden çekerek suçu ortamdaki en çirkin adama yıkabiliriz, fakat osuruk halk arasında ''zart osuruk canım osuruk'' olarak bilinen davut türüyse üzerimize dikilen gözlere ''ne var lan ben yaptım ama kokmaz '' diyerek son derece mertçe çıkışırız. Saygılar bizden...
osuruk dediğin söylenmeden duyulabilen olmalıdır.yeri geldiğinde yan odadan duyurabilmek ayrı başarıdır *.