öncelikle; (#7141363)

çoğu yabancı futbolcudur. hatta çoğu değil, hepsi yabancı futbolcudur. çoğu da güney amerikalı yada orta amerikalı olurlar. artık oralarda nasıl bir piyasası varsa bu işin.

- giovani dos santos, meksika'da bağlantığı yerel bir radyo kanalında, galatasaray ile anlaştığını ve rijkaard gibi tanıdığı bir hocayla çalışacağı için mutlu olduğunu belirtti.

- robinho'nun brezilya'da yerel bir radyo kanalında yaptığı açıklamalara göre; %90 ihtimalle santos'a gideceği ve bunda dunga'nın büyük etkisi olduğunu söyledi.

- Iğdır'da yerel bir radyo programına katılan servet çetin, söylediği birbirinden güzel türkülerle gönülleri mest etti. takım otobüsünde de bu türküleri söylediğini ama hocası ve takım arkadaşları tarafından susturulduğunu dile getiren servet, "türküler bizim kültürel mirasımızdır" diyerek Iğdır halkından büyük alkış aldı. ancak "başka bir takıma transfer gündemde mi" sorularına "usandım lele usandım lele usandım ben usandım" cevabı vermesi takımdan ayrılacağına işaret olarak algılandı.

Iğdır halkını tenzih ediyorum.

garip bir yayın stratejisi aslında.
bizim yerel radyolarımız açıldığından beri insanımızın şarkıları önce birbirlerine sonra da tüm sevenenlere armağan etmelerinden sıra gelmeyen ülkemiz topçularının dahil olmadığı kategoridir.
kaynak kıçım demenin bir başka yolu.