bugün

Ayaklar Çok garip ama bayanların ayaklarına dikkat ederim.
işlerine gelen yerlerini süzme olayıdır.
agm üçlüsü tabi ki buna bacaklarıda ekleyebiliriz.
arkası dönükse ense ve göttür. bir de vücudu kıvrımlıysa makbule geçer. he ben, ucubeyim amk.
yüze bakan bir ben miyim anlamıyorum ki, herkes meme popo demiş.
tekrar söylüyorum bak tırnakları. bir kız bir kadın kesinlikle tırnaklarına bakacak. tırnakları bakımlı ise zaten bir adım öne çıkıyor. sonra neresine bakarsınız bilmem ama burun da önemli tabiki. burun da minik, sevimli olunca ayrı bir çekici oluyorlar.
gözler. *
sırasıyla göt, göğüs, yüz.
bacaklar kalın olmasın.
Dudaklarının bittiği yerdeki çizginin yanaklarıyla birleşme açısının burnuyla uyumundan sonra gözler ve devamı...
avuç içi çizgileri. evde el kolleksiyonum var.
saçlarıdır.
tabiki yüzdür. çok açık ve net. çünkü hiç kimse yüzsüz biriyle birlikte olmak istemez.
erkeğine göre bölge değişecektir. öküzcanlar bacağa, göğse; adam kategorisindekiler ise gözlere bakarlar.
ayak, ayakkabı.
göz ile gözüne bakarım kısa süreliğine ama kişiliği çok daha önemlidir. olgun olması mesela. hayattaki her şeyi olgunlukla karşılayıp karşılayamaması benim için önemlidir. marketten bir şey alırken satıcıyla konuşma tarzına bile bakarım. inanın çok ip ucu var oralarda.
(bkz: göt)
gülüşü.
önce tüyleri parlak mı diye bakılır. sonra eksik dişi var mı ona bakılır. en son da nalına falan bakılır heralde ne biliyim.

gözüne bakıcan lan tabi konuşuyosun o anda.
ben şahsen memeye bile inemiyorum. memesiz olsa farketmicem ilk anda evet.
Diş ve el.
gülüşleri ve ayakkabısı.
kan ve gül.
dudakları ve yüzü.
Suratı.
gül ve diken.
güncel Önemli Başlıklar