bugün

aşırı dikkat çeken bir yeri yoksa gözlerdir.
Böbrek kalitesi.
dişlere bakarım. gülünce böyle bir aydınlanma geliyorsa tamamdır. bir de koluna bakarım saat var mı diye. o saat olacak arkadaş.
Ayakkabıya hiç dikkat etmedim. Ellerine de. Sadece muhabbet sohbet önemli.
evlenene kadar bir boka dikkat etmezler. sonra da her bokunuz onlara batar...
Yollu hatunlar için cüzdandır, cüzdanın dolgunluğudur, ama dikkat ediniz ki yollu hatunlar için, diğer hatunlar için nedir bilemiyorum.
Samimiyet ve dürüstlük.
Dış görünüş olarak tırnaklar ve dişler. Abi dişler beyaz tırnak araları temiz olacak yoksa bir tiksinti oluyor sonrası yok zaten.
Ayakkabı abi. Ayakkabı önemli. Ayakkabı bayağı önemli.
Tabiki ayakkabıdır, adidas'tan aşağısına vermiyoruz..
karakterden karaktere değişen yer.
karaktersizler için cebin ne kadar dolu olduğu.
popüleriteye önem veren için kişinin tipi.
güven arayan için karakteri.
adam mı değil mi.

bakılacak tek ölçüt budur.
Komple surat. Elini sikmak zorunda degilsiniz, yuzune her turlu bakacaksiniz.
Günümüz ekonomiye dayalı faşist egomanya dünyada elbette bu kıyafetler ve davranışlardır. Paranın getirdiği bir huzur var mı yok mu gözlemlenir.
genel olarak boyu posudur fakat bütün olarak bakınılır .detyalı olarak ise dişleri,tırnakları,parmakları,kaş göz çevresi.
bence kızlar parasına bakıyordur.
bir erkek olarak ilk defa eline dikkat ederim. zira yeni tanışıyorsak çok büyük ihtimal el sıkışırız.
yağlı, kirli, paslı ise sıkmam elini. el. evet.
ödüdür.
çene kemigi, kollarındaki belirgin damarlar, ses tonu ve gözler.
konuşması ve göz temasıdır. bir insan gözlerinize bakmıyorsa samimiyetinden şüphe edebilirsiniz.
elleri ve kokusu.
herkes diş demiş harbiden mi lan? olmaması lazım yanlışınız olmasın gözleri olsun, ayakkabısı olsun, kirpikleri olsun.

edit: evet dişimde tel var amk. ya diş olmasın olum bi güzellik yapın lan. onlar çıkınca bütün kızlar vericek mi sanki? yok insan bekliyor işte.*
eller, dişler, koku, bakım. biraz da etli butlu olsun.
Önce omuzlara bakarım.Omuzları geniş olsun.
boy, kilo!
ben bi erkek olarak bilmiyorum tabi ama tanıştığım hatunları** göğüs bölgeme ve saçıma falan bakarken yakalıyorum.