bugün

Kafayı yiyeceğim artık bu ülkemizin kezbanları yüzünden.
Bir kızla tanışmak veya bir erkekle, illaki sevgili olmak demek değildir amınakoyayım.
Bu gün hayatımda ilk defa bir şey yapayım dedim, arkadaşlarımın da desteği ile sevdiğim kıza açıldım. Ne dese beğenirsiniz?
"Sen x ile konuşmuşsun ama. O benim yakın arkadaşım kusura bakma olmaz."

Aklım başımdan çıktı, o kız ile aynı ortamda bulunduk uzun bir süre. Bir süre sonra bir şey rica etmek için mesaj atmıştım. 1-2 haftadır da konuşmuyoruz. Tek konuşmamız bu bir şey istemek olmuştu. Bizim Kezban meğersem etrafa bu bana yazdı diye yayıyormuş.
anlayamıyorum bu tip insanları. arkadaş olamaz mısın sen?
- pardon adres sorabilir miyim?

* biz şimdi neyiz

- ...... ?
Yakisikliysa bakıyorum ama cirkinse bakmıyorum.
seni seçtim çünkü sen farklısın bi kere yenisin.
Yeni tanışılan insan bir karşı cinsse ve çirkin/gerizekalı/keko değilse (zaten bu tarx insanlarla tanışmıyorum bile de neyse) sevgili adayı gözüyle bakarım.

Biraz hal ve hareketlerini inceler, ses tonu, Diksiyonu, düşüncelerini not eder ya pek de samimi olmadığim erkek arkadaş listeme koyarım ya da beğendiğim erkekler listeme.

24-35 yaş arası potansiyel sevgili adayımdır. Hic kanka falan da olmadım. Karşı cinsten dostum da yok. Çünkü neden olsun? hepimiz ideal adayımızı bulup çiftleşmeye çalışıyoruz. tüm çabalar bundan.
Yeni tanıştığı olsa gene iyi, tanışmadığı insana bile sevgili gözüyle bakan bir tayfa vardır.
Delidir, ne yapsa yeridir!