bugün

bu ve benzeri başlıkların kadın düşmanlığından olduğuna inanıyorum. yani siz erkekler yana yakıla sevdiğinizde dahi ilişkiyi kız sonlandırdıysa “zaten orospuydu” diye kendinizi rahatlatırsınız.
Yarın öbür gün evlenip doğacak olan kendi kızınında “yeni nesil kızlardan” olacağını düşünemeyecek kadar salak olan, empati yoksunu insan söylemidir.
Eski nesil bir erkek olarak ben dr orospuyum. Kendimi kadınlara becertiyorum. Türlü türlü sanal seksler yapıyorum. Kadınları ayartıyorum. Orospu bir erkeğim.
Cool story bro.
çok yanlış bir tespit bence. size ne kardeşim ,milletin ne yaptığından.herkes kendınden sorumludur.hiç kimseyı etiketliyemezsin
Biri sizle sanal seks yapıyorsa ve siz sonra o kişiyi orospu diye aşağılıyorsanız, orospu birine penisinizi kaptırdığınız için siz küçük duruma düşersiniz. Eğer sanal seksi yapan siz değil de bir başkasıysa ve siz o kişiyi burada orospu olarak kodluyorsanız siz burada o kızı sikememenin hıncını yaşıyorsunuz demektir. Valla ben erkeksem eğer , benimle sevişmek istemeyecek bir kızı dehlerim. Ben bedensel zevklerinden mahrum kalan bir kızla uğraşamam. Ben isterim ki o da beni istesin. Yeni nesil bastırılan kadınların adına yüzümüze boşalması biz de varız ve biz de sevişmek istiyoruz manifestosunun sıvı halinden başka bir şey değildir. Orospuları aşağılamak için, seks yapanları; seks yapanları aşağılamak için orospuları kullanmak ayrı bir tartışma konusudur. Oedipus kompleksine kadar gider bu.
Bunun sorumluları bu çocuklar değil, onların aileleridir. Her insan kendi ailesinin aynasıdır.
sözde batılılaşmanın ve modernleşmenin getirdiği orospuluktur.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Ne küfürler geçiyor içimden şöyle başlıklar görünce yazmayayım diyorum yazmıyorum ama dayanamadım. Zaten adam akıllı 3-5 tane başlık var beynini bacak arasından çıkar da dünyaya bak be insan !
bemimde katıldığım görüştür..

orospunun sermayesi götüdur derler
o yüzden götlerini gösterme çabasında olurlar

şimdiki kızlara bakıyorum onlarda da aynı eylem var

dar bel üstü pantolon
kısa tişört
saçlar bir şekil
gözlük
vs vs.

hani sanki müşteri arıyorlar..
hülasa; aradaki kuşak farkından dolayı ortaya çıkan ve eski kuşakların kendi görgülerince hoşlanmadıkları bazı eğilimlerdir. tutup bu çağda, sosyal medyası, anında bilgiye erişimi, ve bilgiyi denetleme imkansızlığı falan varken, 1950-60 ların beyefendileri ve hanımefendilerini görebilmek zaten fıtrata aykırı.
Bir eğilsem ruhunu teslim edersin. Abazalık yapmazsan kimse ilgi bekliyormuş gibi gelmez. Elini de al git.
Sözlük kürtlerinin sevdiği durumdur.
başörtüsü takan kızlarda gördüğüm genel bir davranıştır.sanki Allah'ın buyruğu değil de modanın buyruğuymuş gibi örtünüyorlar. Yani demem o ki o başörtünün altına o tayt oluyor mu..
orospuluktan ziyade ağır göt yer çekimi muhalefeti yaşamaktadırlar.
her nesil, yeni nesilin kızlarını orospulukla itham eder. halbuki yeni nesil kızları, bağımsız ve bağlantısız olduklarını ilan eder.
Eskiden erkeklere yolda yürüme terbiyesi verilirmiş.

Ayak ucuna bakarlarmış yürür iken.

Ve ellerinde yanmış odun kömürü verirlermiş.

Sebebi göz zinasını engellemek.

Nereden nereye..

Herkes çamur atmanın peşinde kimse kendinden yola çıkmıyor.
kişi başkasını kendisi gibi bilir.
türk dizilerinin de baya bir katkı sağladığı eğilimdir. yazık yeni nesile.
her nesil kendi kurallarını kendi oluşturur.
Feminizmin etkisi cok buyuktur,
yeni nesil kızlar kendi cinsellik anlayışlarını dile getiriyorlarsa neden bundan gocunulsun diye sorulur.
Yeni nesil kızlar, gelecekte eşleriniz ve doğacak kızlarınızı da kapsar, ve bu çirkin sòylemi kadınına ve kızına yakıştıran eril müsveddeleri, oro..punun şahıdır, zeus'udur.
Nokta!
hayat pahalı, kuku değerli, kolay para.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar