bugün

bir türlü anlam veremedigim merakdir..

özelikle kız kapaliysa 1,5 yıl içinde ya çocuk doğurmuş yada karnı burnunda hamile..

kardeşim bu ne merak anlamıyorum.
dur bir hele , birbirinizi tanıyın sevgiyi paylasin daha ilk yılda çocuk mu yapılır

ondan sonra da anlasamiyorlar 5 6 sene sonra boşanıyorlar çocuk 3 4 yaşında ana ayrı baba ayri..

allah prezervatif diye bir şey yaratmış madem cinsellik istiyorsun tak prezervatifi yapin işinizi tatmin olun sonrasina bakin

haa 2 tarafta tam olarak hazırsa da yapacak bir şey yok normal ilişkiye girin çocukta doğsun anali babalı büyüsün.
gayet doğal bir meraktır insan çoluk çocuk sahibi olmak neslini devam ettirmek ister.
Üstün genlerini aktaramazlarsa ölürler ayrıca kraliyet torun beklerken.
evlilik mantıken cocuk icin olmasi gerektigine gore dogru bir eylem bence.
yeni evlilerden kasıt görücü usulü vs ise tamam ama yıllarca "çıkıp" sonra evlenen insanlar aslında yıllardır evli gibiler. bazıları sırf çocuk için evleniyor ya da bunca yıl çıktık ayrılırsak yani evlenmezsek sonrası felaket olur diye düşünüyorlar.
Onu bilmem ama bu zamanda prezervatif kullanmak saçma. Bazı şeyler tam uyuşma sağlamaz ise o ilişki çok büyük sorunlar çıkarır.
Kondom genellikle kendini bazı şeylerden korumak amaçlıdır
haklı bulduğum meraktır. ben yiğenimle oynarken bile tüm stresim yorgunluğum gidiyo. tombiş ve ponçik bi bebek. bir de ilerde kendi kanımdan bi varlık olcağını hayal etmesi bile güzel. o his bambaşkadır herhalde.
tükenen yeni evli heyecanına alternatif aramaktır.
30 yasindan sonra evlenecek biri olarak soyluyorum, ne beklionuz sevismek icinmi evlenelim sorunsalini dogurur.