bugün

Nedeni daha onceki iliskisinden yilmis, bikmis ve bunalmis olmasidir.
saldim cayira mevlam kayira sozuyle hareket etme zamanidir.
bir çok ilişki yaşadıktan sonra ilişkileri baştan sona ezberlemiş kişinin aynı filmi yeniden izlemek istememesidir. bir yerde haklıdır, en baştan başla tanı, emek ver falan zor iştir.
biri gelip yalvarsa yok olmaz yürü git denilebilecek hadisedir. bu yaştan sonra ne gerek var yeni bir ilişkiye? işin yoksa yeniden tanı tanıdıkça soğu soğudukça üşü üşüdükçe don penguenler ne kadar tatlı smokin sherlock a yakışır. herkes bir holmes değil o yüzden ilişkiye ne gerek var.
ilişki kurmanın iş olduğunu varsayan birinin düşüncesidir. emek falan nedir bu? emeklisi de var mı bu ilişkinin, haftasonları, yol, yemek falan? sadece kendin olduğun ve senin kendin olduğun anlarda senden keyif alan birini bulman emek gerektirmeyen ve olması gereken sağlıklı bir ilişkiyi doğurur. bunalım demeçleridir bunlar. ya da kaybeden ama farkında olmayarak kazanmaya çalışan beyanıdır.
ilişkinin emek istediğinden bihaber kişilerin katılmadığı görüştür. Birisini sevmek ve bunu karşılık beklemeden yapabilmek kadar emek isteyen şey az vardır dünyada. Fedakarlık ister, hoşgörü ister. Çıkar çatışmasına dönüştürmemek, birşeyleri tüketmemek için özveri ister. Ben seni seveyim, sen beni sev; hayatımızı birlikte yaşayalım böylece demek saçmadır. Herkes, içinde bulunduğumuz şu anda ne istediğini bilir, sevgilinin şu an ne düşündüğünü, ne istediğini merak edecek kadar empati yapabilmek bile bir emektir. Tatlı bir emektir, ama emektir.
eski ilişkilerindeki emeklerin boşa çıkmasının sonucudur. şu ana kadar boşa çabaladığını anladığında oluşan ruh halidir.

sayfalarca matematik işlemi yapıp sıfırı elde etmek gibidir.
Kisi gercekten asik olursa o guc, o enerji oyle bir gelirki aslinda, fakat, cok yalnizim aa birindende hoslandim galiba begeniyorum diyip iliskiye start verince, ardindan butun tadin kactiginin farkina varilmasidir bu, baslarken hafif bi heyecan katar insana, ama ertesi gun bi bakarsin gerisi gelmiyo, ask degil o kadarlik biseymis, bu uzer tabi kisiyi ama gercekten ugracak hali yoktur, icinde ask olmayan birsey icinde zorlamaz kendini.
olmayınca olmuyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar