bugün

ergenekon davasını yeni takip etmeye başlayacak olan yurdum olaylarından bi haber insan evladının başvuracağı ansiklopedik ve siyasi bilgilerle dolu kaynak..
mahallenizin bakkalı bu operasyon çerçevesinde her an tutuklanabilir. bu tür durumlara hazırlıklı olunuz.
eğer yeni başlayacaksanız boşverin gitsin, eğer ille de başlıycam diyorsanız burdan başlayın;
(bkz: ergenekon destanı)
(bkz: belgelerle ergenekon)
http://ulusalkanal.com.tr...amp;id=8665&Itemid=41
tuncay güney'in kim olduğunu anlamaya çalışmayın zira bugüne kadar kimse anlayamadı.
bence hiç merak edilmemesi gereken durum.çünkü gecenin 4'ünde evinizin kapısı kolluk kuvvetlerince tıklatılabilir (bkz: ve olaylar gelişir)
(bkz: ortaya karışık bir salata)
türk halkının kuruluşundan bu yana en güvendiği kurum olan türk silahlı kuvvetlerini halk gözünde yıpratmak ve polise daha çok yetki vermek için yapılmış daha doğrusu sanıldığından fazla büyütülmüş olan operasyondur.
gladio ve jitem'le giriş yapmak faydalı olabilir.
ergenekon'u ilk günden beri takip edenlerle aralarında herhangi bir bilgi farkının olmadığı durumdur. lakin kaç yıldır adı geçen ergenekon'un daha ne olduğu belli değildir.

(bkz: o değil de bir deniz feneri vardı noldu ona)
Durun, daha başlamayın. Bir 10 sene bekleyin, sular durulsun, sonra başlayın. Ben öyle yapıyorum, hiç bir fikrim yok, izliyorum sadece.*
Yeni başlamak isteyenler sadece izleyebilirler.. Çünkü ilk günden beri takip eden insanla aralarında sadece bir fark bulunur ki bu da en önemli detaydır.. Ayrıca izlenecek kanalın da iyi seçilmesi lazımdır.
ders 1: ergenekon eşittir akp muhalifleri. örneğin baba darbeci kenan evren, en baba asker karşıtı abdullah gül ün makamının müdavimi. neden? çünkü o değil akp muhalifi.
akp'e karşı sesi çıkanlar bulunup tutuklanır yanlarına biraz eski susurlukcu ve ve suça karışmış insanlar eklenir sonra dava çorbaya çevrilir. dava uzun yıllar sonuçlandırılmaz çünkü ne olursa olsun yüksek mahkemden döneceği herkes tarafından bilinir.