bugün

bu dahil hiç bir tavsiyeye kulak asmayın.
şimdi sana mutluluk yakışır kardeşim. tadını çıkar..ufak şeyleri dert etme.
çekiceğin acıların başındasın dostum.
kendini kaptırmamayı dene.
sessizce çık dışarı, var olmayanı var etmeye çalışmak anlamsız.
yarra yering iç. iyi gelir...
çok belli etme, pişman olursun.
yol yakınken geri dön. sonra seni facebook'ta küçük iskender paylaşırken görmeyeyim.
koşarak uzaklaş. şimdi hoşuna giden o tip var ya ebeni sikecek ebeniiiii. *
kurbandan yalan dostumu tüm sevenlere armağan ediyorum.
yeni rakı.
Aşık olduğunuzu hissettiğiniz an panik yapmayın. Hemen bir yere oturun, derin nefes alın; katilinizle tanışmanın tadını çıkarın.

(bkz: La Fille sur Le Pont)
ilhan irem dinlemesini tavsiye eder acil şifalar dilerim.
fazla asılmayın(erkekler için)
aşk şiirleri falan okuyun.
facebookta boktan aşk şarkıları paylaşıp milletin kafasını sikmeyin.
bir büyüğe danışmanız gerekebilir.*
cep telefonunuz sağlam olsun çok mesaj yazmanız gerekecek.
karşındaki sana aşık olmadıkça zaman kaybettiğinin farkında ol.

(bkz: based on a true story)
kendinizi fazla kaptırmadan unutmaya çalışın.
o midendeki kelebeklerin hepsi birkaç haftaya kalmaz ölecek.
vermiyorsa yeni birini bulayım deme. Bekle. Vermese de bekle. Bekle. Aşığım demişsin. E bekle.
Kaçarın yok zevk almaya bakacaksın.
Sürekli peşinden koşma, gözünüzde çok büyütme ve onu bulunmaz hint kumaşı sanma çünkü daha çok aşık olacaksın.
Cok kaptirma kendini hevesini kirarlar.
gez toz eğlen keyfine bak ama aptal olma .
sigara içmiyosan merak etme üç vakte kadar başlarsın, bünyeni alkolede alıştır yavaştan çok işine yarayacak ilerde. Şu an hayran hayran baktığın o kadın var ya üç dört ay tadını çıkarmaya bak sonrasında tekrar başlık açarsın zaten.
aşk lollipopa benzer başları çok tatlıdır,sonunda ise sapı kalır bunu sakın unutma.
Valla verilecek bir tavsiye göremiyorum. Birazcık sakin olun bence zira siki tuttunuz.
ağzına sıçmışlar duyduğuma göre. Zevk almaya bak. Alamayacaksın. Avutmak için söyledim. Soranlara zevkli ama abi. iyi yani böyle uzak filan ama zevkli diyeceksin. Az sonra da yarra yemişim ne zevki be diyeceksindir içinden. Zevklide bağlanma be kardeşim derler. Çok görmüşler ya biliyorlar. Siktir et. Bi bok bilmiyor. Çoktan bağlandın zatn. Bilse demez amına kodumun. acı çekiceksin. Zamanla zevkli galiba diyeceksin. Öyle gelmesi normal. Zevk ve acı hiseleri dahil bütün duygalarının arasındaki çizgi kalktı. Hepsi ona bağlı artık. Çektiğin acı onu gördüğünde zevk oluyor. Onu göremediğn zaman dibine kadar giriyor acı. Değiştiğini fark edeceksin. O seni değiştirecek. Olgunlaştıracak. Hayata bakışını değiştirecek. aşkın kelimelere dökülemeyeceğini hissettirecek. Ve sen küfürbaz olacaksın duvarlara karşı. Sana yapabileceğin tek bir şey söyleyebilirim. Eğer tanrıya inanıyorsan onu hiç göremeyeceğin gün gelmesin diye dua et.