bugün

görsel

Boş yapan gazetemsi.

Lağam çukuru.
Bu soruyu soran köpek soyudur. Oyuncaklığa çevirdiniz güzelim islamı. itim kâfirler.
yanıt : allah peygamberini kurtaracağından, fani kulları da atatürk'ü kurtarır.
Atatütk'e borcum var onu kurtarmak isterdim de atam çok iyi yüzücü bana ihtiyacı yok... diğeri düşünsün...
kopekler havladiginda ben pek ciddiye almiyorum.
aynı soruyu bir de hz peygamber ve erdoğan denize düşse kimi kurtarırsınız şeklinde sorsalar.

bu başlı başına infial oluşturmak için yapılan bir harekettir. insanların dini liderlere duyduyu sevgi ve saygı ile devlet liderlerine duyduğu sevgi saygı farklı kategoridedir. bunu eskiden beri bir türlü anlamadılar. dinsizler de inançlı çevreler de. senin inancın sanadır, inancın gereği nasıl yaşayacaksan yaşa ama devletinin kanunları uygulama şekline de saygı göstermeyi bilmelisin. bu bir sistemdir ve sistemin amacı bireylerin daha iyi yaşantı sürebilmesi içindir. eğer olur da kanunlardan rahatsız olduğun noktalar varsa da bunu sorgulama hakkını verir demokrasiler. protesto ve mitingler bunlardan sadece biridir.

fatih sultan mehmet'in dediği gibi insanlara dinin ne, namaz kıldın mı, oruç tutuyor musun gibi sorular sormak yerine; aç mısın, paran var mı, evin var mı gibi sorular sorulmalı.
Aynısı sol framede yıllardır dönüyor gram tepki vermediniz.
muhoyu neden kurtarayım ya ? biri terör adamı,biri vatansever bir komutan
niye ben böyle bir tweet bulamadım. olmayan tweet yalancı tro.

görsel