bugün

zeki çevik duygusal ve sevişgendirler.
Yengeç erkeği seven kızlar mesaj kutuma.
Benim bir yurt arkadaşım bu illet burçtandı. Allah ım allah ım bu nedir lan bir gününde aşık olmuş geliyordu bir günü sinirli sonra mutsuz, asabi, mutlu, uykulu, huysuz vs. Vs. Git lan dedim beni bulaştırma yaşantına. Sonra diyor kale sanada oluyo mu böyle. Ben dedim olmuyo hadi hadi. Bu seferde düşman oldu. Sabahın köründe murat kekilli dinlemek nedir be...
Kumul yada sulak yerlerde kiyiya yakin yerlerde cogu zaman su icinde yasarlar.
Beslenmek icin solucan kucuk bocekler vb. Kucuk hayvanlar ile beslenirler.
alla belasını versin bu burcun.
Evlenin benle erkeği.

Dikkatimi şey çekti, denmiş ki kadını erkeği fark etmez iyi sevişir. Potansiyelim olduğunu öğrendim, tişikürler.
Dört dörtlük erkeklerdir.

Benim bu erkek.
Upuzak durulması gereken varlıklardır.
Kadınların hep aradığını söylediği efendi duyarlı erkektir..ama buldukları zaman sümüklü mendil gibi kullanıp atarlar..adamı burçlara inandırır bu erkekler amk alayı duygusal sahiplenen efendi tip, ama hep yaralanırlar..

Edit:kova erkeğiyim,kadınların tercih ettiği piç erkek modeliyim..arz-talep meselesi malesef
normal erkeklerdir. yıl olmuş 2019 ve hala astroloji denilen saçmalığa inanan salakları görüyorum. gerçekten acı bir şey.
Yıl 2019 astrolojiye inananl... şeklinde civ civ civ zırıldayanları kenara alıp tek bir şey söylüyorum. Lütfen koç burcu kadınlarından uzak dursunlar. Neticede kimsenin ruhunu daraltmak amacıyla romantik ilişki kurmak isteyeceğini sanmıyorum. Koç burcuyum, ilişki geçmişimde hüsranla sonuçlanan birkaç yengeç vakası var. O vakaları Anlatsam hiç burçlara inanmayan insanı bile astrolog yapar. Koç burcunun direkt ve açık üslubu yengeç tipi alınganlığa gelmez. Yengeç tipi trip şekli olan küsüp gitme, kendini kapatma tarzı salakça davranışlar da koç konuşkanlığı ve cesaretini arızaya bağlar. Bunlar yüzünden artık komple su grubu burçlarından kaçıyorum.