bugün

utangaç kimselerdir örneğin ben.
evine, çoluğuna çocuğuna, mutfağına, aşkına sahip çıkan burçtur. evcimendir ve çok çabuk ağlarlar.
ekim ayı genel değerlendirmesi için;

http://www.r2d3dergi.com/2012/10/02/5909/
kadınları çok sadakatlidir.
en çekici kızların çıktığı burç. sadakatleri de beş para etmez.
en zırlak burç denince akla gelendir.
(bkz: kendimden biliyorum)
karmaşık yapıdadırlar.
sıkılırlar duygularından emin olamazlar, belli bir süre sonra ne yaparsanız yapmış olun değeriniz kalmaz. yengeç burcu kadını iyi değildir.
Rahat batan burçtur. kendi kafalarında düşünür karar verir, ve herkesin onlar gibi düşündüğünü zannederler. Dengesizdirler. Hep mutlu olmaları onları rahatsız eder, bu sefer neden mutluyum bu kadar diye macera aramaya girerler. Akabinde pişman olurlar. garipler vesselam. (kadın içindir efem)
Çok çabuk yaralanan karaktere sahip bir burçtur. Geçmişte yaşadığı olaylardan ders çıkarmasını iyi bilir ve temkinli davranır. Bu burçtan bir erkeğin gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demek size aşık olması için yeterlidir.
aşırı duygusal yapısıyla ve zekasıyla ön plana çıkan bir burçtur. çok güçlü bir cinsel istekleri vardır, tatmin edemiyecekleri kadın yoktur.
aşırı duygusal burçtur.her an her şeye ağlayabilir,üzülebilirler.
saf ve kolay aldatılan insanları bünyesinde barındıran burç. yemediğim kazık kalmadı amk.
alıngan insanları ile şan , şöhret yapmış burç. dikkat etmek gerekir , kırılgan insanlardır.
erkeği çocuksu burç diyorlardı. gerçektende öyle sanırım okul öncesi öğretmeni oluyorum.
erkeği duygusal falan değildir şizofrendir. tersi boktur.
ben bir ikizler burcu olarak hoşlandığım kızda bulunan burctur. ikizler-yengeç birlikteliği pek tavsiye edilmemektedir. hayatimizida burclara gorede sekillendirmememiz gerekir ama. şimdi biri kalkıp bana sen yengeclerle gecinemezsin derse bende ona inanıp gidip konusmazsam bu benim aptalligim olur. yani demek istediğim burçları çok ciddiye almamalisiniz sayın cemaat.
benim bu. özelliklerini tamamen taşıdığımı düşünüyorum. hisli ve duygusallardır.
(bkz: kusmak)
zodyaktaki 4. burctur.

simdi diger kisilerle olan uyumuna bakicam (kendi gozlemimle)

yengec/koc- bu olmaz. cunku yengec sinsi bi tip. koc fazla merttir. unut. yengec sumsuk kalabilir yaninda
yengec/boga- bu olur iste. ozellikle yengecin kadini ve boganin erkegi
yengec/ikizler- tavsiye edilmez... 2 guvenilmez tip 1 arada
yengec/yengec- bunun sonu karakolda filan biter kavgayla bence
yengec/aslan-olmaz
yengec/basak- bak bu olur iste. 2 uyuz. 2 sevimsiz. super
yengec/terazi- olamaz
yengec/akrep- harika olur
yengec/yay- olmaz
yengec/oglak- ya cok iyi olur ya cok kotu
yengec/kova- olabillir bu. evet birbirlerinden farklilar cok ama heyecanli olabilir.
yengec/balik- muthis bir ikili. 2 pis.
mart ayı detaylı astroloji raporu için;

http://www.r2d3dergi.com/...engec-burcu-ve-mart-2013/
dunyadaki en igrenc insanlarin oldgu burc.
Basit düşünürler, gözlerine baktığınızda aşkı en yoğun hissedeceğiniz burçtur. Sever, sevdiğini gösterir. Güldürmeyi, gülmeyi sever
Erkeği bir acayiptir bu burcun. Önüne her çıkan kızla evlilik hayali kurar , evlilik sözleri verir , evlilik muhabbeti yapar . Durum böyle olunca üzücü son kaçınılmazdır eğer harem kurmayacaksa. Uzak durulması gereken kaypak bir burçtur.
cocuk ruhlu olduklari kadar yonetici ruhludurlar. kesfedilmek istenirler.