bugün

burçlar bir mevsim olsaydı yengeç burcu kadını ilkbahar olurdu.
Kafasında kurmaktan kendini hasta eden psikopat şahıs, yazdığı senaryolarla roman olur ben öyle diyeyim. Inanamazsınız dinleseniz yazar ol harcanma dersiniz... bir de ilgiyi -her ne kadar belli etmese de dışarı- deli gibi seven kadınlar. Biri çok ilgi gösterip uzaklaşınca kim olursa olsun düşünür durur kimseye de söyleyemez içini yer durur.
Sonra da hasta olur her şeyi içinde biriktirmekten. (1.el kaynaktan)
romantizm müptelası, duygu selinin içinde kendini boğan, mutlaka evinde kendine ait bir koltuğu bulunan ev dominantı kadın. okudukları tüm güven martavallarına rağmen piç erkek düşkünüdürler. kendisi ile en ilgilenmeyen erkeğe aşık olabilmeleri olağan.
bu saçmalığa asla inanmıyor olsam da kabızlıktan dert yanan her kadın nedense yengeç burcu.
elbetteki kabızlıktan yakınanlara direkt burcunu sormadım. sadece bu konuda iddiaya tutuşup soran kuş beyinli arkadaşlardan hareketle böyle bir bilgiye ulaştım.

yani içinde kilolarca bok taşıyan varlıklardır yengeç burcu kadınları. ne kadar romantik değil mi?
hiç takılmayacak şeyleri kafasında saçma sapan şekilde kuran kadındır. oldu ki farketmeden kırılacağı birşey söyledin. tamam yandın sen bittin. o söylediğin şeyi asla unutmaz ve ne olursa olsun gün gelir ısıtıp ısıtıp yeniden önüne koyar. psikopattır biraz. herşeye üzülüp ağlar. aşırı melankoliktir. sevdiği adamdan deli gibi ilgi bekler. çok alıngan ve fazlasıyla gururludur. bu yüzden de biraz trip atar. duygusallıkta level atlamış bir varlıktır.

ama aynı zamanda çok iyi yemek yapar. çok iyi bir eş, arkadaş, evlat ve annedir. eğer yengeç kadını size aşıksa kendinizi dünyanın en şanslı erkeği sayabilirsiniz çünkü sizi taparcasına sever ve şımartır. gözü sizden başka kimse kimseyi asla görmez. sizi hayatının merkezine koyar. ama aynı şeyleri sizden görmeyince de içten içe çok fena kırılır. size belli etmese de kendi kendini yer bitirir. zaten zararı hep kendisinedir.

oldu ki bir yengeç kadınının güvenini yerle bir ettiniz, hemen kaçın o ortamdan. size bir daha asla eskisi gibi güvenmeyecektir. hep aklında soru işaretleri olur ve herşeyinizden şüphelenir. çok sadık bir eş olduğu için sizi terketmeyecektir. bu durumda da ilişki içinden çıkılamaz bir hal alacaktır. bu nedenle yengeç burcuna asla yalan söylemeyin ve sakın aldatmayın.

özetle tek zararı kendine dokunan kadındır. size küsüp kırılsa bile bunu gelip sizle konuşmak yerine kendi kendini yer bitirir. hayatı melankolik yaşar. hep bir hüzün hali vardır. ama gerçekten yaşayabileceğiniz en muhteşem aşkı yaşatır. herşey bitse bile aklınızın bir köşesinde daima kalmayı başaracaktır.
Dokunmayın ona, paspas yapsın, yemek pişirsin, evde kös kös otursun. Börek açmayı kadınlık saysın.

Evcil, evlenilecek kadınlarımızdandır sevgili kamiller, tam aradığınız gibi.
geri kalan zamanlardaki mıymıntılık ve mızmızlık seanslarına dayanabilecekseniz yatakta en az akrep kadınları kadar iyidirler.

ancak insanı boğan bir tarafları var...
bıraz agresif, sağı solu belli olmayan, genelde duygusal olmasına rağmen kendini asabi göstermeye çalışan, acayip koruyucu, uzaktan bakıldıgında uysal, sessiz gibi görünen ama gerçekte öyle olmayan, aşkına sahip cıkan, kadındır.
Alıngan, alıngan ve yine alıngan en yakın arkadaşım olur bitanesi ama o derecede düşüncelilerdir ve ince fikirli olurlar.
Balık burcu kadını gibi osuruktan nem kapmaz. Duygusallığını mantığıyla bir arada götürür.
Ben yengeç balik boğa aslan kuzu bilmem kadin kadindir.

Sikiniz efenim.
sinsi balık burcu karılarıyla kıyaslanamayacak kadar masumlar. tek gecelik ilişki yaşamanın suçluluğunu gözlerinde yakaladığımda tövbeli olmama rağmen olmayacak pozisyonda aşık oldum. içimdeki vicdan azabının yarısı bunlar amk.
Anlaşılmasi zordurlar. Askta gurur yapalar.
Cok kıskanctırlar ama bunu disa vurmazlar.
beni bulmasını istediğimdir.
En belirgin özelliği sürekli duygu değişimleri yasamalarıdır ,bu yüzden gerçekten anlaşılması zor insanlardır ama sabırlı ve sakin yaklaştığınızda çok güzel bir iletişime sahip olabileceğiniz burçtur . (kendimden biliyorum )
Duygusal çekiciliği olan kadındır.
balık burcu erkeğiyle süper anlaşır. Huyuna giderseniz yengeç burcu kadınının hayatınız kolaylaşır.
şu sıralar dogum günleri olan kadınlardır.
tam bir odundurlar.Ama iyi ya seviyorum kendilerini.
x'i bırakıp göğe bakalım derler ya göğü bırakıp bu kadına bakayım diyorum ben de ama olmuyor.
Bulunulmaz hint kumaşıdır değeri paha biçilemez.
üzücü bir olaya ilk 3 gün deli gibi aglar üzülür, sonra bir bakmışsın atlatmıştır. Güler oynar yok saymaya çabalar. Aradan aylar belkide yıllar geçer ve tak. Kendini tutmayı bırakıp olay yeni olmuş gibi canı yanar. Eskisinden çok daha fazla canı yanar. Kendini bile kontrol edemeyen kadınlardır.
temel özelliği dengesiz olmalarıdır. ama bu dengesiz olmaları kotu biri oldukları anlamına gelmez, bir ani bir anına tutmayan burctur, en iyi anne olan burçlardan biridir, evcildir.
ilgi manyağı kadınlardır.
en asil ve duygusal hislerin kadınıdır.çok naiftir,incinmeye müsaittir.incindiğinde ise kabugu daha çok güçlenir ve biraz saldırgan olabilir.ama en saf duygularda ondadır.iyi niyetlidir.çok hislidir 3.gözü vardır denilebilir.en iyi anneler bu burçtan çıkar derler.yengeç burcu kadını zordur,ona sahip olmak isteyen erkeğe yürek ister yürek.

edit: eksileyen arkadaşların kuyruk acısı var herhal geçer üzülmeyin sevgili arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar