bugün

Eğer bu şekilde ise; yenilesidir.

görsel
tarhana çorba hazır, makarna tamam, etli biber dolması da oldu olacak nerdeyse. şimdi salataya başlarım.

bunca yıllık mutfak erkeğiyim, hiç bir an bile o resimdeki gibi hissetmedim amk! bi yerde bi hata olmalı. tuzunu mu az katiyorum yoksa?
iki çocuğun velayetini alan aslan bir baba olarak ne çekiciliği ne seksiliği..Akşamdan hazırlanan yemekler aceleciliği ki çocuklara daha çok vakit ayırma olayı..Fotoya baktım da vayyy bee ,yemek hazırlayan bekar erkek tiplemesi eğer bu ise ben neyim üleeen dedirtme olayı..Ölem ben..
Yani bende yaparim ama şu usttekki gibi bir erkek resim yapiyorsa kesin çekicidir.
kaslı kolları ile patatesi soyarken ayrı bir çekici olan erkeğin çekiciliğidir. hele o salata yapma çekiciliğine hiç girmiyorum.
oktay usta büyük bir istisnadır görsel
Obez de olsa erkek olduğu için gideri olan çekicilik.
Öyle bir çekicilik yokta. Olsa biz faydalanırdık :D
Ne çekicilikmiş kardeşim ya. Biftekler, şaraplar havada uçuşuyor. Onlara tavsiyemdir. Böyle entel dantel işlerle uğraşacağınıza yakın mangalı. bak o zaman biz bu noktaya nasıl geldik Toygar abi oluyor mu olmuyor mu durumlar.

Konu yine nereye geldi, six packten bahsedecektim nan ben. Nasıl oluyor da hikayelerin sonu sucuğa bağlanıyor ben de anlamıyorum. *

(img:#1845130)