bugün

şıpsevdi adlı albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan şarkıcı. ancak star tv'de yayınlanan programda kıyafetinin azizliğine uğrayıp sağ göğsünü bize tüm çıplaklığı ile sergilemesiyle tanıdık biz onu.
merak edenler için: http://depo.fotodak.com/f.../16/yeldabasaran1.jpg.htm
angelina jolie havası yaratmaya calısırken hafiften lerzan mutluyu andıran genc sarkıcımız
yanlışlıkla! açılan göğsü ile hafiften şöhret olan fakat tekrar unutulmaya başlayan şarkıcı. halk kendisinden yeni projeler beklemektedir.

http://video.haberturk.co...v_ID=6381&k_A=kapital
çok sağlam bir abla bu çook...kendisini en kısa zamanda yeniden sahnelerde görmek istemekteyim.
bir zamanlar dikkat çekmek için her türlü hareketi yapmış; ama çabuk unutulmuş hatun.

o günlerden bir esinti;*
(bkz: http://www.dailymotion.co...an-gogusler-firliyor_blog)
Nihat Doğan kahramanımızın kadın versiyonu..
disko kralında tanıdığım, şımarık, ukala ve bir o kadar da gereksiz şahsiyettir.
(bkz: okan biraz seçici ol)
(bkz: asil yollu)
aslını astarını bilmem ama buradan* bakınca gayet boş ama hoş duran kadın.

estetikmiş, silikonmuş falan umurumda değil.
kompleksliymiş, boşmuş bana ne.

gözüme hoş gelen hatundur.
Makyaj ve teknoloji sektörüne tekrardan nefretle karışık bir saygı duymamı sağlayan bir klip sahibesi.bu arada 3:30 da yarım saniye erken girmiştir.nasıl gözden kaçırmışlar kamiller anlamak mümkün değil.!
şekil klibini izledikten sonra döndüm gazetenin arka sayfasında duran ebru polat fotoğrafına baktım... o kadar itici geldi ki ebru...*
saglam memesi var.
bu kızın aslında tv çöplüğünde hatırı sayılır bir geçmişi var canlar.
kendisi yıllardır klip çeker, şarkı söyler gibi yapıp, ağzını oynatır, tv programlarına çıkar, mini eteğiyle pileybek yapar, bazen de okan bayülgen çağırır programına falan.

ama hala o muhtemelen çok istediği çıkışı yapamadı. yemin ederim, en büyük bombası bir programda şarkı söylerken strapless bluzunun düşüp, memesinin fırlamasıydı. kusura bakmasın ama onunla da anılır oldu. yıllar geçti hala bak memesinden bahsediyoruz mesela. (bak başlığı da açılırken "meme" olayından bahsedilmiş. "memesi açılan kız" demsen tanımıyor kimse hocam, napalım.)
genelde de çok salak şarkılar söyler kendisi. ama hakkını yemek istemem son söylediği "şekil yapmışsın" şarkısı şimdiye kadar söyledikleri arasında en iyisiydi. klibi fena halde çalıntı geldi ama oraya sonra başka bir başlıkta değinirim.

yalnız "orijinal bir bölgesi var mı acaba vücudunda?" sormadan edemiyorum kendisini görünce.
başaran hanımefendi bu işi başarıyor gerçekten .
evlenilesi güzelliğe sahip hatun kişi. Henüz ne iş yaptığı konusunda tam net fikirlerim olmamakla beraber, allah versin taş gibi hatundur.

edit: 22 Ocak gecesi Okan'ın programına çıktıktan sonra eksiler yağmış. tamam biraz saf olabilir, ama dişleri bembeyaz güzel nur yüzlü biri yav?
son klibiyle şekil yapmış hatun kişi. *
yorum yapılmayası kişi. yorum nedeni ile başınıza iş gelebilir ama bir peynir türü gibi. *
bu gece okanın konuğudur kendileri :

" ben türkiyenin kayli minösüyüm " demiştir.

evet evet aynen böle minösüyüm *
incelenmesi gerekmektedir. pür dikkat takip etmekteyiz.