bugün

Yediğin, içtiğin, gezdiğin senin olsun. Gına geldi. Paylaşma gari. Stop, pls.
Hayatta takdir görmemiş ve etrafında çok samimi onu seven kimse olmayan görgüsüz insancıklardır.
psikolojik gerçeklere vakıf oldukça haline üzülmeye başladığım insan tipidir. bu gibi davranışlar, aslında gerçek hayattaki tahammül edilemez seviyede hissedilen yalnızlık, sevgisizlik ve değersizlik gibi duyguları bertaraf etmek için sergilenen davranışlardır. kişi çevresine "ben çok eğleniyorum, ben çok sosyalim, ben pahalı yemekler yiyip lüks mekanlarda vakit geçiriyorum, sürekli geziyorum." mesajı vermeye çalışırken aslında geri planda içindeki eziklik, işe yaramazlık, yalnızlık, monotonluğa esir olmuşluk gibi duyguları bas bas bağırmaktadır. örneğin bir gün üç kişi mado'da otururken yanımdakiler hemen masadakileri fotoğraflayıp sosyal ağlarında yayınlama telaşına kapıldı. ben de bu tarz şeylerden hoşlanmadığımı, canı çekip o anda yiyemeyecek insanların olabileceği gibi düşüncelerimi normal bir şekilde ifade ettim. karşıdan gelen cevap direkt olarak paylaşım yapan başka insanları hedef alan, "onlar yaparken iyi!" mantığıyla kurulmuş bir cümleydi. tam cümleyi üzerinden çok zaman geçtiği için hatırlayamıyorum lakin bu gibi bir cümlenin altında ne gibi bir ezikliğin, özenme ve olamama duygusunun, nispet mantığının, gösteriş budalalığının yattığını azıcık düşünen herkes görebilir.
uyuz eden davranış katagorisinde olup
gerçek hayatta
hayaller paris
yaşantı somali
tarzında yaşayanların sergilediği paylasimlardır.
dışarda yemek olmuş en az 30 lira, ben o parayı veriyorsam yemeğin havasını da atarım kimse kusura bakmasın açık ve net.
Midesi için değil de insanlara göstermek için hesap ödeyen, kendi için hiçbir şey yapamayacak kadar ezik olan insandır
farklı birşey olsa yine tamamda dayıcım adana kebabı paylaşmayın lan bari.
Vallahi billahi gına geldi. Yeter yahu yeter. Bitmediniz gitti ya.

Para bol tabi. Hayat size güzel.
Tipitiptir.
görgüsüzdür kimse kusura bakmasın.
görsel
icimin yağlari eridi şu görsele. tepkim ise net bu mesaj olabilir. eved.
yediğini içtiğini diğer insanlarla paylaşan paylaşımcı tiptir.
şüphesiz ki bezelye pilav pirim yapmak içün en iyi yol değil.
15-16 yaşına kadar tahammülüm olabilir şu eylemi gerçekleştirene. gerisi gösteriş budalalığı, ilgi eksikliği.
buldumcuktur.
Yalarım bile onu.

Gelsin yamacıma.