bugün

Tabii ki, hepinizin aklına kürtler geldi, ben asla faşist biri değilim bu zamana kadar kürt lafını bile belki ilk burada kullanıyorum. Hepsini bağlamıyor bu ithaflar hdp yandaşı, şerefsiz bir ideolojinin kan kokan bir vizyonun savunucularını bağlıyor.

Ülkenin sırtında bir kalbursunuz, köpek bile sahibi terk etmez 12 yıldır doğuya yapılmayan yardım kalmadı neden?

Siz siktiğimiz israilin abd nin köpeği olmayın diye, vatanınızı satmayın diye, daha fazla şehidimiz olmasın diye, sabredildi. Akp bile bu bağlamda vatan haini gibi gözüktü, siz kalkıp ne yaptınız? Kendi amerikalarda sağda solda okuyan, eşiyle kürtlerden tam bağımsız alakasız yaşayan, ama aponun ipine sarılan piçe gittiniz yine.

Tarih bu köpekliğinizide unutmayacak, dinsizin hakkından imansız gelir demişler size de bir ışid çıkacaktır merak etmeyin.
Yaşadıkları tüm coğrafyalarda, bu özellikleriyle hemen göze çarpan ve nefret edilen ırk değil, malum topluluktur.
ırkları evcil hayvan zannedenlerin/yerine koyanların kullandığı müstehcen ve ayrımcı ifadelerden biri.

(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
malum topluluktur. ama bunların diğer versiyonu (bkz: solcu)
bunların dindarı bile nankör .
katranı kaynatmakla olur mu şeker ,
cinsini siktiğimin cinsine çeker
diyebileceğim ırktır.
daha düne kadar, kürtlere ve de akp'ye oy verenlere laf edenler için (bidon kafalı filan...) demediğini bırakmayan yandaşların gerçek yüzlerini görmemize vesile olan başlıktır efendim...

olmuyor muhteremler olmuyor... yaptığınız halka tepeden bakmaktır, milli irade düşmanlığıdır!...

kaldı ki daha düne kadar devlete bağlı olan kürtlerin bile böyle bir tutum almasının sebebi akp'nin basiretsiz politikalarıdır.

(bkz: kedi buysa ciğer nerede ciğer buysa kedi nerede)
Her iktidar doneminde yedigi pislikleri unutup irka saran zihniyetin gafidir. Halen neyin kafasindasiniz yahu ne irki, ne irkcikigi. Sakin kalayim diyorum ama bu denli akilsizlik, bunama belirtisi bu sozler karsisinda insan nasil delirmesin. Yillardir ugradigi ezilmislik ve zulme bu denli alismis siz insan topluluklarina veriyorlar suursuz, bilincsiz gazlari burada basiniza gelenin farkina varmadan en ilkel, en temelsiz fikre sariliyorsunuz ; irkcilik. Uyanin artik uyanin! Uyanip silkelenin masa, piyon olmayi birakip artik aklinizi, mantiginizi alin yaniniza dusunun ve
oyle hareket edin. Cellatinizin bicagini yalamaktan artik vazgecin.
irkciligi dibine kadar yasayan ama kendine yoneltilen en ufak elestiriye katlanamayip siz turkler irkcisiniz iste diyen irk. Birleri hirsizsa sende hirsizsin lan iste senin elektrik parani bile ben oduyorsam bana halklarin kardesligi falan gibi soylemlerle gelme lutfen.