bugün

Uykunun hafiflemeye başladığı an güzel uyanmaniza sebep olan olay.

Öylesine dinlendiricidir ki zaten hava karanlık, yatağınız sıcak, yine uykuya dalarsiniz.
Bu gece yağan yağmur muydu yoksa benim gözyaşlarım mı bilmiyorum. Keşke yağmur sesiyle uyansaydım.
işe veya okula giderken ıslanacağına işarettir.
içinde huzur bulundurduğu kadar bir nebze de olsa tedirgin edicidir. ama her şeye rağmen seversin.
Eğer uyandığınızda uykunuzu aldıysanız, o ses size huzur verecektir. Şayet uykunuzu tam alamadıysanız, o ses size ninni gelecektir.
Toprak ve beton diye ikiye ayrılan uyanış. Gün gelecek toprak betonu kusacak ve tabiat ana beton tanrısı'nın iflahını kesecektir. O gün öncesinde yağmurun sesi şimşek şimşek çakacak, sular seller her bir şeyi süpürecektir.

Heyhat ki kabil ve habil bu zamanda yek sayılacaktır.

Söyler misin tabiatçığım, kaç zılgıtla insan oluruz.
haftasonu yağmur sesiyle uyanıyorsan iyi de, iş günü olunca sevimsiz oluyor biraz.
Bir sigara yaktırır.
Tatil günüyse garfield hissi verir lakin p.tesi sabahı aynı etkiden söz etmek mümkün değildir.
günlerden de pazarsa şaheserdir.
Ayhan Sicimoğlu tabiriyle " hastasıyız efendim hastasıyız"
Melankolik bir güne "merhaba" demekti efenim.
Bayılırım özellikle dışarı çıkmayacaksam.
uyanmanın en huzurlu hali.
hüzünlendirir, melankoli verir dünyanın ağlaması içini, günahlarını boşaltması kendini tazelemesi.
mükemmel bir hissiyatdır. hele de günlerden pazarsa ve bilgisayarı açıp sözlüğe girilmişse of ki ne of. sıcacık bir nescafe ile combo edilir.