bugün

etkili bir teselli cümlesidir.

(bkz: yok fazla bişey ya)
(bkz: yaza tüğ gibisin kızım)
Azgınliğin belirtisidir.bu kadar ilerlediyse acilen bi düz duvar bulunur ve tırmanmaya başlanır.
kibarlık sayılıyormuş. hatta üzerinde bi markası (rama, vita, sana vs.)eksik olan kızlara bile söyleyenleri gördüm. zaten karşı taraftaki yağ kütleside alıştığı için bu durumlara hemen "ya evet öyleyim benim sadece kemiklerim iri" diyebiliyor. şişman olduğunu yada öküz gibi şiştiğini söylerseniz kaka adam olursunuz birden. onun yerine "en fazla bi kaç gram fazlan var hayatım" cümlesini kullanın ve dalganızı geçin aksi taktirde kafanız fena halde s.kilebilir.
arkasından da "aslında kemiklerim iri kilolu diilim" cümlesi gelecek olan eylemdir.
korkuluyo olabilir;

hem hacim hem de rütbe sözkonusu olabilir

misal işyerindeki amirse sözkonusu olan iş hayatı zindan olabilir; diyelim benzer rütbedesiniz, o zaman bi akşam asansörde sizi köşeye öyle bi sıkıştırabilir ki ertesi sabah güvenlikler cesedinizi asansörün aynası ile möbleli köşesi arasına kaçmış şekilde bulabilirler

şişmanlar genelde sevecen yumuşak kalplidirler bi ara ben de şişmandım ama kendilerinden genelde biraz da korkarım
benim kemiklerim ince aslında zayıf diilim diyen kız kadar çaresizdir. Nolur üstlerine gitmeyin ikisinin de. Basın bagrınıza.
Balina kast edilerek söylenmişse, yanlışlık yoktur.
şişman birisine balık etli demek incitmemek içindir, yağ tulumu demek direk inciti, onur kırıcı dile girer. Kısacası kişi aynı önemli olan amaçtır.
maksat insanları kırmamak, incitmemek.

(bkz: bi kere verir mi ki)

(bkz: senin için fesat)