bugün

bilgisayardır, cep telefonudur derken nicedir kalemi eline almayan kızın durumudur.
ilkokulda yazısı güzelken sonrasında hızlı yazmak zorunda olduğu için yazısı kötüleşen kızdır, gayet normaldir aslında. Sayfalarca yazı yazarken tek tek renkli kalemler kullanıp özene bezene yazmak bir süre sonra vakit kaybı gibi geliyor çünkü.
Sayısalcı olan kızdır. Pislikle ne alakası var. işlem yapmaya mantık yürütmeye vs önem verdiği için yazı kısımlarını hiç önemsemez. Biraz sabırsız da olabilir aslında. Güzel yazmak için yavaş da yazmak gerekiyor sanırım.
Zeki insanların yazısı mükemmel olmaz.
Benimdir.

Yazdığım harflerin hepsi içmiş gibi devrik devrik.
bu benim aynı okuma yazmayı yeni öğrenmiş ilkokullu çocuk gibi yazıyorum benim yazımı görenler bu ne çirkin yazı diyorlar. bir de kızlar genelde renkli kalemler falan kullanıyorlar defterlerini süslüyorlar ben de öyle bir şey başlıkları bile renkli yazmıyorum kurşun kalemle başlık atıyorum.
Alın yazısı çirkin olan kızdan daha şanslı olan kızdır. Alın yazısı çirkin ne demekse artık.
Kız erkek genelde inci gibi yazan, renk renk başlıkları olan kişilerin başarısız kişiler olduğunu görmüşümdür. Mesela onlar sayfalarca renkli renkli yazarlar gel gör ki sorduğunda deftere yazdığı şeyi anlatamazlar. Yazısı çirkin olan hızlı yazıyor, anlıyor, ve kısa kısa kendi algılayacagı şekilde not tutuyordur.
Yahu ne alaka? Kızlar güzel yazar , kızların yazısı inci gibi olmalı vs. Bu gibi genellemelere ne gerek var ? Benim bir kız olarak ortalama kız yazısı güzelliği *ortalama kız yazısı güzelliği nedir ?* seviyesinin altında bir yazım olduğunu düşünüyorum. E noldu yani şimdi itici , özensiz , pisde değilim.
Not : arkadaş iyi tespit yapmış sayısalcıyım .
Kendi güzel olsun.
sakin yazdığımda çok güzel fakat umursamadığımda doktor yazısı oluyor.
içimde ne yaşıyorsam artık kendi yazımı bile okuyamıyorum.
öğretmenlerim yazımı okuyamadığı için düşük not alıyorum. o denli karmaşık yani. bunu söyleyen bir hocam vardı hatta. "yazını çözmeye uğraşmamak için 50 verip geçtim :D"

şerefsiz adam.