bugün

elbette sözlükteki entry'lerden bahsediyorum. ve dört gözle beklenen entrylerin sahibi yazarlardan. başlığı , entryleri dört gözle beklenen yazar diye atacaktım da sonra ordan birisi ,

(bkz: entryleri) şeklinde ayar verir filan , diyip vazcaydım (ohh be hep bunu kullanmak istemiştim. vazcaydım olm. eheh.) .ingilizce kelime olduğu için lar-ler çoğul eklerinden ayrı yazılması lazım ama bunu bilmeyen birçok yazar tarafından mal sınıfına konacağımı bildiğimden ötürü .. falan filan işte.

her neyse.

sözlüğe bir süre ara veriyorsun sonra bir bakıyosun ki hiçkimse seni farkedememiş. 'ben geldim lan hüyoop.' da diyemiyorsun zira öyle bi yakınlığın nebleyim öyle bi ortamın yok sözlükte. 'zaten daha önce de farkedilmemiştim yav. salla , hehe.' diyip gülüp geçiyorsun.

zaten dört gözle yazması beklenen bir yazar bu yukarda ezikçe dile getirdiğim davranışları da yapmaz. bunun da ayırdına vardığımı belirtmek isterim, işin geyiğindeyiz. lakin imrenilmesi gerekiyor bu yazara ve yazması, gönüllerdeki yerini muhafaza etmesini istiyorsunuz. haliyle.

ya yine toparlayadım. halbuki dikkat problemimi.. her neyse..
(bkz: jean christophe Grange)
kaliteli yazardır.
(bkz: sirkecidentrengider)
ben değilim.valla bak.
ölmüş yazarlardır.çoğu yazarın değeri ancak öldüğünde anlaşılmıştır.bu mantığa göre uludağ toplu intihar zirvesi düzenlenmelirdir.
(bkz: vaudeville for vendetta)
(bkz: yarrak siken kelebek) an itibari ile bırak inci sözlüğü, ekşi sözlükten bile

yazarlar adamın yazdıklarını okuyup yorum yapmak için inciye geçmiş durumda,hayvanat

bahçesine yeni doğmuş bir pandayı ziyarete gidercesine akın var.

saipsiz, gofretbeyin, owencan, gibi sözlük celebritileri de unutulmamalıdır.
(bkz: 404 Not Found)