bugün

--spoiler--
ülen biz erkek olduğumuzu belli ediyor muyuz?
--spoiler--
erkek oldugunu belli etmesi kadar normaldir.

külotlu çorap giymeyi seviyorsa da candır.
iyi niyetle yaklaşılmaması gereken konudur, 21. yüzyıl şartlarında postmodern koca arama eylemidir(!) başka ne olabilir? eskiden yazma ya da mendil verilirmiş hoşlanılan erkeğe, günümüz şartlarında nickaltı entry giriliyor hatta, bir kadın yazar nickaltı giriyorsa kesin gözü vardır sizde(!)
(bkz: ey ruh)
hakkında inşallah kızdır tahmininde bulunan yazarın dileğinin gerçeğe dönüşmesidir.
çok mantıklı bir harekettir. sözlükte ki abazanların akın üzerine akınlar düzenlemesine vesile olur. ego güzelce pohpohlanır.
ağdayla yemekle saç baş makyajla ilgili başlıklar açmasıdır.

(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
bayan agedeşler varmış, koşun. bayan ne, bayaaaağğn? (bkz: ifrit olmak)
kötü bir durum değildir, ilgi çekme hiç hiç değildir. lakin öyleyse (bkz: ben öleyim o zaman)
ilgi bekleyen hatun taktikleridir.
(bkz: mastürbasyon da mi yapmiyaghh diye isyan eden kız)

(bkz: mastürbasyon yapan kızın abisinin odaya girmesi)

benzeri giriler ile, bak başlık demiyorum, kendini deşifre etme sanatı. bu sanatı icra edenler, süslü kelimeler ve kadınlara hitap eden sıfatlarla kendilerini deşifre etmektedirler. ve bundan müthiş keyif alıp belkide mastürbasyon bile yapıyorlardır, ha bence kadın olduğunu belli etmek sorun değilde abartısı sorundur. ha bu neye benziyor, taksime çıkıp yok mu beni ziken diye bağırmaya benziyor. bu yakarış girilerden yeterince belli oluyor, sevişse geçecek ya ne yapsın. sevişecek birini bulamamıştır belki, güven sorunu yaşıyor olabilir, olamaz değil yani.
her zaman ilgi çekme amaçlı değildir. bir kadından erkek gibi entry girmesini bekleyemeyiz. benim oje rengim bu, saçlarım kıvırcık, 37.5 numara ayakkabı giyiyorum * gibisinden belli etmeleri tabi ki ilgi çekmek, egolarını yükseltmek amaçlıdır.
belli etmesinde hic bi sakinca yoktur. lakin 'ayol' 'ay inanmiyorum' tarzinda sozcukler kullanilinca sıkıntı var demektir. onun disinda gayet normal birseydir ve kendilerini baskida hissetmelerine hic gerek yok.
yüz yıllık geyik. ayıp, günah değil ondandır. koca koca insanlar kadın olduğumuzu saklamamızı, bundan utanmamızı istiyor. tuhaf.
erkekler cukunu sallayarak erkek oldugunu belli ediyorsa kadinlar da kadin oldugunu belli eder.

heriflere bak lan, sebebi merak edilen ilginc durummus.

cok ilginc durum valla. kadinlar kadinliklarini nasil belli edebilir ki ??? hayret birsey ya.

amina kodumun oksijen israflari.