bugün

Kenan Gomutan sayılır mı?

sayılmıyorsa Ertuğrul Sağlam, Ömer Erdoğan, Seçkin Özdemir, Şenol Güneş, özge özpirinçci diye uzar gider liste.
bayern münih futbol takımı komplesi.

ribery ve robben ile sohbetler falan.

yer: münih, chelsea ile oynadıkları şampiyonlar ligi finali öncesi.
ruşen çakır. fakültede derse gelmişti soru sormuştum ama ne kadar ünlü olduğu tartışılır.
Beyazıt öztürk.
magazin muhabiriyim hangi birini yazayım. piyasada konuşmadığım ünlü kalmadı desem yalan olmaz. hatta kaya çilingiroğlu'nun dövmeye kalkmışlığı bile var.
Hakan Şükür, Fatih Terim, Pele, Kemal Derviş, Tarık Akan, Ediz Hun, Lorent Blanc, Wayne Rooney, Sir Alex Ferguson, Diego Maradona bunlar bazıları liste çok uzun.
haluk levent,cenk durmazel(malt).cenk durmazel fena kafa bir adam,muhabbeti acayip sarıyo.
a,e,ı,i,u,ü,o,ö çok mutsuzum. *
manga grubu (klip çekimi)
Mor ve ötesi (konser sonrası)
Soner sarıkabadayı (konser sonrası)
Gökhan özen (radyo yayını bitimi)
Murat dalkılıç (radyo yayını sonrası)
Dağhan külegeç,aslı enver,sarp apak (kavak yelleri dizisi)

Edit: ceylan ertem'i unutmuşum. Cihangirde kafede
Edit2 cenk durmazel in evine sipariş götürmüşlüğüm var. bi anda aklıma gelmiyo aklıma gelince editlerim.
zeki demirkubuz ile çay içip uzun uzun sohbet etmişliğim var, adana demirspor atkımı kaptı tabi *
Murat Kekilli'nin verdiği sözleri tutmaması nedeniyle lise yıllarımda okula rezil olmuşluğum var. Hala acısı içimde bir daha karşıma çıkma, ne arabana binerim ne ısmarladığın yemeği yerim ne ayarladığım halı saha maçına seni alırım. Pis üç kağıtçı de get.
murat yılmazyıldırım.
timur savcı.
davut güloğlu'dur.
şener şen, gripinin solisti birol, ilkay akkaya, ferhat tunç.
Nil Karaibrahimgil, Harun Tekin. Çocukluk arkadaslariydilar.
Peter Murphy.
Nurseli idiz. Cok candan ve hos sohbet biriydi.
(bkz: yüzyüzeyken konuşuruz)
kaan girgin, sevval sam, kazim koyuncu, -Janika Groß, asis nasseri (haggard üyeleri)- michael schumaer (komadayken ziyaretine gittim, yüzyüze konusmadim), hazal kaya, yusuf demirkol, cem kismet, veeee tabi ki kate upton.
oya aydoğan, tuğba özay, müslüm gürses, ibrahim çelikkol, hakkı bulut şu an aklıma gelenler.
nedim şener
can ataklı
abbas güçlü
petek dinçöz
sanlı sarialioğlu
hayrettin
ali poyrazoğlu
cem arslan
pascal nouma
haldun boysan

hatırladıklarım. ne kadar işşizmişim lan...
hepsi boktan isimler.

özcan deniz
keremcem
ciguli.
küçük iskender.
ali ural.
ahmet telli.
sennur sezer.
metin cengiz.,
umay umay.
Deniz baykal.
Tortoise grubu (nickim buradan geliyor), frank gambale trio (frank'la pek konuşamadım), okan bayülgen (tipimle dalga geçti g.t)
güncel Önemli Başlıklar