bugün

(bkz: habertürk)
samanyolu tv.
kanal d.
Cnbce, e2, ntvspor.
(bkz: mtv)
(bkz: cnbc-e) *
(bkz: anket tv)
(bkz: CnnTurk)
habertürk.
ntv.
cnbc-e.
e2.
tnt.
birşey bulamazsam mtv türkiye & dream.
ntvspor.
(bkz: yaban tv)

he amk hep belgesel izliyorum.

bu ne lan paso ntv, cnbc-e, e2 cart curt. izlenen tv kanalından da mı hava atıyorsunuz. dur la başlık olur bu, doldurup gelicem:

(bkz: izlenen tv kanalıyla hava atmak)
trt 2, ntv ve ntvspor.
playboy tv.
tvyi açınca hemen uyduyu hotbird'e çevirip, arab xxx, arab love, arab dream, sardegna, mango, fuego....

şaka lan, tvyi açılırken hangi kanal ekrana geldiyse o kanalda kalıyorum. lan kim değiştiricek şimdi kanalı. kumandayı bulucanda, ileri geri basıcanda oho...
ntvspor.
Efenim bellidir bu kanallar sabah aciliyorsa ve haftasonuysa cnbc e aksamsa southpark in kanali acilabilir geceyse conangiller(komediler) izlenebilir anlayacagınız cnbc e buyuk bi alternatif.
lig tv, d-sport. başkada kanal bakmam hayatta.
(bkz: power türk)vb.

genelde tv'yi izlemek için değil müzik dinlemek için kullanırım, tv'ye bağladığım ses sistemi ile güzel bir müzik keyfi yaşıyorum. bugünlerde tv kanallarının izlenemeyecek kadar saçma dizilerle dolması beni böyle bir eyleme sürükledi, memnunum.
En son hangi kanalda kapatılmışsa, o kanal çıkıyor karşıma; istemesem de ona bakıyorum doğal olarak. *
home tv.
(bkz: ntv spor)
ntvspor.
ntv'dir.
(bkz: ntvspor)
eskiden Ntvspor'du. Artık belirli bir sıram var. Atv - Ntvspor - Kanal D - Star Tv - Show Tv - TNT - Trt 1 - Cnbc e - NTV - Kanalturk - Fox