bugün

sinsilik. kendini beğenmiş, abartılı şahsiyet.
yemek yerken ağız şapırdatan insan.
-yapmadığım bi şeyle suçlanmak
-hissetmediğim halde benim hislerimi benden iyi biliyormuş gibi "hayır, öyle hissetmedin. başından beri öyle hissetmedin, durum değişince şöyle böyle hissettin." tarzında cümleler kurulması. evet, öyle bir arkadaşım var. maşallah benim hislerimi benden daha iyi biliyor.
sözümün kesilmesi. adamın amına korum, dalarım.
inatlaşmak.
benimle inatlaşıldığı an bir daha o kişiye yazasım gelmiyor, o derece sinirleniyorum.
tahmin edemediğim şeylere tahammül edemem aynı zamanda. ve tahammül edemediğim her şey ziyadesiyle ilgimi çeker.
olmadığı gibi davranan insan.
yalan, nankörlük, anlayış kıtlığı, seviyesizlik, menfaatçilik.
televizyon programına bağlanan telefon konuğunun çok boş konuşması.
başlığı anlamayıp bir de üzerine başka yere çeken yazarlar.
açlık. hiç tahammül edemiyorum lan. ortamda bulunan herkesin ağzını yüzünü dağıtasım geliyor sebepsiz yere. sus sikerim!
burak yılmaz. her maç ayrı bir çirkeflik. bıktık artık.
kagit yirtilma sesi. bazi hayvan ogullari bunu sessiz ortamlarda seriye baglayarak yapiyor. tahamül edemiyorum, agzina cakasim geliyor.
silinmiş entrylerden net. gelgelelim ki yapacak bir şey de yoktur.
(bkz: ön yargı)
(bkz: çifte standart)
(bkz: nankörlük)
(bkz: ısrar)
(bkz: gangnam style)
(bkz: çocuklar duymasın)
laf anlatılan kişinin ısrarla anlamak istememesi.
her zaman başkası üzerinden konuşmak.( haydi bismillah bey, hakan bey dedi ki....ben demedim ama hakan bey dedi!)
işini yapamadığı için panik olup ona buna bok atan adam.
trafikte israrla kornaya basanlar. o kornayi bir yerlerine neyse bozmayacagim agzimi.
gereksiz bilgi verip duran insanlar
sarışın erkekler.
en sevdiğim yemeği, en sevdiğim arkadaşımla yerken en sevdiğim arkadaşımın tükürerek konuşması üzerine en sevdiğim arkadaşımın tükürüklerinin en sevdiğim yemeğin içine girmesi.
kendime tahammülüm yok, tekrarlanan hayatıma.
Geride kalmak.
ülkenin ücra köşelerinde iki yıllık yüksekokul okuyup belediyelere sözleşmeli personel olarak giren ve 3500 lira maaş alan insanlara tahammül edemiyorum.
'beyaz tüüül bembeyaz tül a aaaağ..' diyen kadın sevimsizliği.
güncel Önemli Başlıklar