bugün

ilk sene gözlüklü şişko çirkin yazar hatunlarının, ikinci dönem manken gibi yazar olacakları yalanına kanmak.
doktor tavsiyesi.

kafa dağıtmakta ilaç gibiymiş.
4 yıldır ekşi çaylak onay sırasında bekleyip hala 7952. sırada olmak.
Anlatsam inanmazsınız.

O yüzden anlatmıyorum.
terapi için. bu sözlükte kimseyi tanımıyorsun ve karşılaşmak zorunda da değilsin. insanlar kafa dağıtıp biraz da eğlenmek için geliyor buraya.
sonuçta sözlük bir boşluk ve sen de kendince o boşluğa bir şeyler bırakıyorsun. kimsin, nesin, necisin hiçbir önemi yok.

bir araya gelmiş kelimelerin oluşturduğu boş anlamlar var burada. herkes yazı.
evlenmelik bir kız bulmak.
karın ağrısına çözüm arıyordum google den kendimi burda buldum.

sonra ben şok.
öğrenci evinde canımın sıkıldığı bir an giriverdim..

ulvi bir amacım yoktu.. o zamanlar güzeldi de hem..

bir de hiç unutmam sahiplenme güdüsü vardı herkeste, kim online ise daha bir ciddiye alıp yazıyordu..

çok güzel tipker vardı ciddi ciddi..
Anonim olarak duygularımı yazmaktı ilk amacım. Ama şimdi değişti. Birisi okusun istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Nedenini bilmeden korkuyorum.
Sait faik diyor ki: yazmasaydım çıldıracaktım. işte bu yüzden.
gerekçe mi sunmamiz gerekiyor.
Hic hatirlamiyorum. Nasil girdigimi falan hic hatirlamiyorum.
2006 senesinde worldlike adlı yazar sayesinde 3. nesil olarak bir giriş yapmıştım biraz goy goy yaparız diye ama alışınca bırakılmıyor uçucu madde gibi..
arifin manchestera attığı golü arıyordum kendimi burda buldum.
güncel bilgiyi sürekli aktif halde tutmak ve gündemi yakından başka fikirlerle incelemek.
Muadil sözlüklerdeki kendini beğenmişlik seviyesi.
Daha mütevazi insanların olduğu bir ortamda yazmak, şahsım için daha rahat olabilir.
kayıt olmadan yazamıyodum.
bundan 9 sene önce olan gerekçeydi. hatırlamıyorum.
Anonim olarak dilediğim gibi fikir beyan edebilmek.
Sene 2011 başka bir sözlükte yazıyorum ama sol frame akmıyordu ben de arayışa girdim ve olaylar gelişti.
hitap şeklimi ve kalemimi güçlendirmeyi hedeflediğim için buraya kayıt oldum. ayrıca hafızamın bana gelecekte ihanet edeceğini düşündüğüm için anılarımı ve bu zamanımdaki düşüncelerimi günlüğüm dışında bir yere daha da kayıt etmek istedim. sonuç olarak bağımlı oldum diyebilirim.
(bkz: kafa dağıtmak)
(bkz: börek tarifi paylaşmak)
(bkz: börek hakkında bilinç oluşturmak)
Kaza geçirmiştim nefes alırken bile göğüs kemiklerimden çatırtılar gelen fiziksel ve psikolojik olarak zor bir dönemimdi içimde ki irini kusmaya ihtiyacım vardı.
modaya uymaktı amacım, ben masumum. herkes bir sözlük muhabbeti tutturmuştu, ekşi de almıyordu. odur yani.
O kadar uzun zaman oldu ki hatırlayaöadığım gerekçe.
güncel Önemli Başlıklar