bugün

Söyleyemediğim ve içimde kalan şeyleri dile getirmek.
zaman gecirmek.
soyleyemedigim gercekleri soylememek icin yaziyorum.
bazen aynada kendime bakıyormuşum gibi gelmesi hissiyle iç güdüsel bir davaranış biçimi. yoksa hiç birinizle, hiç bir olayla alakası yok.
googlede sacma sapan bişey yazıp karsıma surekli sözluklerin cıktıgını gördum bende üye oluyum lan dedim.
Okuyorum, çünkü başka insanların sıkıntılarını görünce kendileriminkini unutuyorum.
Yazıyorum, çünkü bazen içimi boşaltma ihtiyacı duyuyorum. Çoğu zaman yazdıklarımı geri siliyorum. Ama olsun bi şekilde yazmak güzel.
trollük tabikisi de.

yok ya şaka bir yana bırakcam bu iğrenç profil hallerini. sanata yöneleceğim eskisi gibi.
çevreme dinletemiyorum kendimi bende burda yazarak içimdekileri bir şekilde dışarı atıyorum bazen okunuyorum bazen okuyorum burda ben benim maskesizim, kendi rolümdeyim. acaba aynı derdi paylaştıgım kimler var derken benim derdimin hiç kaldıgı yazılar okudum boka batmış insanları yazdıklarından tanıdım onlara yardımcı olurken bazen kendi derdimi unuttum.

işte ben bu yüzden burdayım iyi ki varsın sözlük. iyi ki varsınız güzel insanlar belki kötüyüm diyen olur ama içinizdeki iyiyi bulun ne kadar kötü bir yer olursa olsun dünyayı iyilik, güzellik kurtaracak..
Toplumun ve gençlerin düşünce yapısının örneklemi gibidir. Her kesim vardır. Düşünceleri öğrendiğin gibi kendi fikirlerini de paylaşıyorsun. Ve ne zaman sıkılsam buraya sığınıyorum. Internet paketim oldukça tabi.
Amaçsız bir işin yapılması kadar mantıklı sözlükte yazar olmak.
eskiden sürekli etrafımdakilere anlatırdım, yazardım düşüncelerimi, dertlerimi, olması gereken her şeyi. bir noktadan sonra fark ettim ki kimse ne yazdıklarımı umursuyor, dikkate alıyor; ne de ben bir süre sonra anlattıklarımdan rahatlıyorum. herkes yazsa da bitse dermiş gibi gelmeye başladıktan sonra kendimi yeni bir arayış içinde buldum. bu da "acaba nereye yazsam?" arayışından başka bir şey değildi. zaten sürekli yazan, karalayan biri olarak günlük hayatımda da, klavyeye dökebileceğim bir platform istedim. orası da burası oldu.

yazma amacım bir yandan düşüncelerimi paylaşma isteği ki birilerinin beğenip beğenmemesinden ziyade okuyor olması önemli. bir yandan da arkasında durduğum bazı şeyleri tartışıp, fikir alışverişi yapmak. bu kadar. sevgiler.
Üyelik silinse bile yazının kalması. Çoğu ergenin yaptığı gibi burayı saçma salak bi işe yaramaz yazılarla doldurmak değil. Iyi de vakit geçirmek istiyor insan ama kimle muhatap olsa siniri bozuluyor bişey desen sen ceza alıp bi de çaylaklık denen garabetle uğraşma ihtimali var. Bi de artık çaylaklara yönetime ulaşmayı kapatıp telefon numarasi istiyorlar galiba pehey. Tek amacım yıllar sonra bi konu hakkinda zamaninda ne düşünmüşüm görmektir.
vakit geçirmek.
Amacımın olmaması.
Hiç arkadaşımın olmaması.
tamamen dinsizliğimi haykırmak. ciddi diyorum bak başka amacım varsa müslüman olayım.
Çok asosyal ve yalnız birisi olduğum için (yalnızlığı flört pencersinden yorumlamayın, hayatım her açıdan çok tenha), burada vakit geçiriyorum. Bazen ilgi çekmek istiyorum. Burada ergenliğime yaraşır entryler giriyorum.
Smac basan tesko adlı yazara ulaşmak. Tanıyan varsa allah rızası için bi yardım!
hanımefendi düşürmek, düşürmek dediysem çelme takarak değil hani.

hanımefendiler çok fena bekarım öyle böyle değil acaip bekarım. hiç bir kriter aramıyorum nefes alsanız yeter onada yok derseniz nefes almasanızda olur.

kardeşim az sosyal ol çık sokağa bulursun diyenler afyon şuhut da sokağa çıksam ne olacak.

neyse gideyim bi soğuk duş alayım ben yine.
benim amacım ilerde yazdıklarıma bakıp o zamanlar neler düşünüyormuşum,hayata bakışım nasilmis görmek.
itü sözlükte 1.5 yıl yazmıştım bir aralar.sonradan entry lerime bakınca vay be dedim. unuttuğum birçok anı,eski hislerim,düşüncelerim duygulandirmisti beni.
hatta şu an bunları yazarken günlük tutmaya mı başlasam diye geçti içimden. yazmak iyidir,yaşadıklarımıza ulaşmanın en rahat yoludur.yaş ilerledikçe unutuyoruz çünkü.
mesela günlük tutmuş olsaydım,şu an 11 aralık 2008 i açardım. kim bilir ne çıkardı karşıma. eminim yüzümde tebessüm belirirdi.
evlenmelik kız bulmak.
oyun oynamayı sevmek.
dış görünüşümle veya cebimdeki parayla yargılanmadan kendimi ifade etmek.
hele hele.

bi tek ben mi tuttuğunu sikme derdindeyim lan.
Gündemi takip etmek.
Farklı bakış açılarını görmek.
Olaylar olaylar.