bugün

not: işbu entry de gayri müslüm yazarlar tenzih edilmiştir.

yazarların neden islama inandığıdır.
vallahi kapağı biri atmış bize bir şey kalmamış.
nereden geldik, niye geldik sorusuna cevap vermesi.
kutsal kitaplarının insan aklının sınırlarını zorlayacak derecede kendiyle çelişmemesi.dolayısıyla sorulacak her soruya makul cevap verebilmesi,verebilmemiz.
Doğuştan.
ilkel bir düşüncedir.

ateistsin ve öldün. eğer senin dediğin doğruysa yok olacaksın. ne cennet ne de cehennem yok. eğer kutsal kitabın dediği doğruysa sonsuza dek cehennemde yanacaksın.

müslümansın ve öldün. eğer ateistlerin dediği gibi allah yoksa sen de yok olacaksın. eğer kitabın dediği doğruysa günahların kadar cehennemde yanıp sonsuz bir cennet hayatına kavuşacaksın.

oturup etraflıca düşününce bir şeye inanmak fikri daha mantıklı geliyor.
yazarlığımla bi alakası yok. (çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz.)
adnan oktar, kendisi gerçekten çok iyi biri ben ateizmin pençesinde iken beni kurtarmış ve doğru yola itmiştir ve adımı da svetlana koymuştur aslen yozgatlıyım ama beni rus yaptı saçımı boyamalar felan şapşik ya rus ağzı falan öğretti.

(bkz: dalga bir geçme sanatıdır)
Devecialpay ın sözlüğe attığı fotoğraflardır.
Çünkü hem evrenin hem de gövdemin mükemmel bir tasarım olduğunun farkındayım ve bunu tasarlayan yuce varlıkla tanışmak ve teşekkür etmek istiyorum.

Çünkü yaşadığım zamanı ve ismimi ve cismimi ve de hicbirseyimi seçmediğim zaman kavraminin oldugu bu dünyada ölmeden önce bulmam gereken birşeyler olduğunun farkındayım.

Çünkü aşşağı yukarı her türlü zevki tatmis ve hiçbirinden tatmin olmamış, bunlardan biri sayesinde aradığımı bulamamış olduğumu görmüşüm ve bunlara devam ettiğim takdirde zarardan başka birşey elde etmediğimi musahede etmisim ve bunlara sahip olanların da aslında en mutsuz kimseler olduklarının da farkındayım .

Çünkü sadece ramazan ayında insanların tuttukları yarım yamalak oruçla bile ortalığa yayılan nefis manevi havanın hastasıyım ve bu işin içindeki gerçek sırra ermeye ve de zevklerin zevki nurlar alemlerinde zevk banyosu yapmaya talibim .

Çünkü islam dini insanca yaşamaktan ve hak olanı sevip sevdirmekten başkasını söylemiyor. Baktığım takdirde ancak benim faydama olacak şeyleri öğütluyor, bu dünya ve ahiretim içi zararli olanlardan sakindiriyor. Hal böyleyken artık daha fazla kendime zarar vermek istemediğim için huzurlu bir ömür ve ebedi saadet için islama inanıyor ve yaşıyorum çok şükür.
Müslüman olmayanların yavşak olması.