bugün

yazarlarımızın isteyerek yada hiç hesapta yokken kendilerini içinde bulduğu kargaşa durumudur.
ben senelerdir gece ortamının içinde olduğum için çok dayak attım çok da yedim.bir kere bıçaklandım.vurulan hatta ölen insanlar gördüm.ama hayatımda unutamadığım olay, dayak yiyeceğimizi bile bile iki arkadaş yedi kişini arasına dalıp allah ne verdiyse giriştiğimiz gündür.inanın çok az bir hasarla olayın içinden çıktık.benim iki gözüm morardı dudağım patladı.çam yarması teyze oğlumun burnu kırıldı.karşı taraf da gayet perişandı.polis işin içine karışmasaydı.karşı tarafın zayiatı sanırım daha büyüyecekti.bugün ki aklım olsaydı hayatta karışmazdım ama o günlerde kanımız kaynıyordu.çok aptalcaydı.
-abi nerden bileyim o kızın kardeşin olduğunu... ah sözlük olmaz olsun böyle tecrübe.
hay ben bu yazarların diyesim geliyor yemin ederim..biri "yazarların......" diye başlayan başlıkları durdursun lütfen. sn zall lütfen siz yetkili birine benziyosunuz!
abdülkadir adında bir arkadaşım var, buna abdöl diyorum ayar oluyor. bir gün çekmecede kaybolmuşum, yolumu bulmaya çalışıyorum. bir baktım abdöl. bastım enseye şaplağı, döndü ama o abdöl bu abdöl değil, tanışmıyoruz. özür dilemeye kalkacakken, sen kimsin lan orospunun çocuğu dedi, patlattım. döndüm kaçıyorum, arkadaşı kovalamaya başladı. baktım yakalanacam, durdum depiği koydum kaçtım. o gün bu gündür kaybolmuyorum.

edit: tamamen gerçek bir kesittir. ikinci çocuğu nasıl dövdün derseniz, dengesiz koşuyordu, vurunca yıkıldı pezevenk. götüm başım ayrı oynamışlardı toplanır sikerler diye, o ayrı mesele. kaybolmuşsun kontörün bile yok. polis imdatı bile arayamazsın...
-lise yılları,
-öğle arası tatili,
- başka bir okulun önünden tesadüfen geçerken size dik dik bakan bir miroğlu,
- hayırdır koçum bir derdin mi var sorusu,
- küçük bir sürtüşme,
-seni bulacağaaamm olum sendromu,
-1 hafta sonra,
-akşam yalnız eve dönmesi,
-karanlık bir sokağa girince seni bekleyen 15 kişi,
- meğer o dik dik bakan miroğlo; ülkü ocakları lise kolları bilmem nesi,
-15 kişi tarafından bir temiz dövülmek,
-ve ondan sonra dik dik bakanlara selamun aleyküm deyip yavaşça uzaklaşmak,
-kıssadan hisse.
ne kadar kalıplı olursa olsun, benim gibi sıska biri bile dişini gösterirse laf edemiyorlar.
Zamanında 3 arkadaş bir bilardo salonuna kavgalı olduğumuz biri ile konuşmaya gittik. Amacımız ,

- bu kız ikimizede kuyruk sallıyormuş, al senin olsun. Demekti.

Çocuğu aşağıya çağırdık. Salonda ne kadar kişi varsa aşağıya indi ve sorgusuz sualsiz bir araba sopa yedik.

Sonuç. 3 kişi bilardo salonunu bastık diye adımız çıktı.

Hiç olmazsa yediğimiz dayağa değdi.
Sadece bir kere lisede bir kızı dövmüştük. Ama 8 sene karate yaptım sayılır mı?
Suratımın ortasına muşta yediğim kavgalardır. Allah'tan vuran çocuktu da sakat kalmadık. Gerçi biz de çocuktuk. O gün 2 senemi geçirdiğim tekvando salonunun bir sikime yaramadığını fark ettim.
En son kavgam prag' ta bir çocukla olmuştu. Club içinde güzelce dövdüydük çocuğu, e tabi güvenlik görevlileri de bizi fena dövdü. Hastanede uyanmıştım....
Pek kavga etmedim hayatımda. Askerliğimin ilk aylarında üst devrelerim beni ezmeye kalktı. Bir tanesi üstüme yüreyerek yumruk salladı. Hemen sıyrıldım ve arkasına bir yumruk attım anında yere düştü. Yere düşen elemanın şafağı 250 falandı, yerden kalkıp şafak 120 ! kime şekil yapıyorsun lan ! dedikten sonra tekrar bayıldı. Galiba 20 dakika ayıltmak ile geçti. Tabi geri kalan aylarım çok rahat geçti.