210 km hız yaptım yol bitti yoksa daha da gider. Gece saat 4 ve izmir aydın otoyolu. Orda araba 400 bile yapar aq o saatte. Tabi siz yapmayin aq malsiniz biraz kesin bi yere girersiniz. Hiz kötüdür kakadır pistir.
ölseniz haberimiz bile olmayacak dikkat edin canlarım.
iki yüz yeltmiş.
görsel

20 km/ saat.

Fakirler ölsün skodadan selamlar.
Rekorlari derken sanki hepiniz pilotsunuz amk.
236 gördüm ve benim araba daha fazlasını yemedi satıyorum zaten alacak varsa ulaşsın.
Otobanda 250 oldu en yuksek.
Egm gov.tr.
Alın alın bunları kardeşim.
Aracıma güvenirim, ancak babamın rahatsızlandığı gün hariç ki bu otobanda 190'ı asla aşmadım. Özet ile saçma bir bașlıktır.
SALAKLIK REKORU DiYELiM VE yapmayın lan diyelim.

almanya:244
140 civarı. Sözde sakin. Ama ne hikmetse bir kere kullandığım arabayı kimse vermiyor bir daha..
Ennn fazla 150, o da bir kereye mahsus.

Kuralları çiğnediğim zaman, kendimi dünyanın en manyak insanı gibi hissediyorum, bana iyi gelmiyor.
Hız limitlerine dikkat ederim, kırmızıda dururum, yeşilde geçerim, sinyal vermeden dönmem, güvenli takip mesafesini önemserim. Canım ben....
Yolları, babasının çiftliği sanan saykolara, makas atanlara, sinyal çubuğunu kullanmayanlara, sarıda kornaya abananlara, içsesim marifetiyle gün yüzü görmemiş küfürler ederim.
Tişikkirler. Günaydın sözlük.
Ankara Polatlı arasında 170 basmışlığım var. Sabaha karşı yol bomboştu ve aracımda tektim.

Arabamda benden başkası varken ve yolda araç çokken 110u geçmiyorum.
170, çakıl taşına basıp araba zıplayınca korkup yavaşladıydım.