bugün

uludağ sözlük yazarlarının justin bieber a söylemek istedikleridir.

(bkz: ay lav yu so maç)
bi hi de hi ibne.
Hacı senede şans varmış a.g.
ergenliğini 31 çekmeden tamamladın bu nasıl bir duygudur? açıkla bana.
Keşke sivas'ta konser vereydin, otuz bin adet sefil, ergen, çığlık çığlığa kızın yerine o otuz erkeği tercih ederdin sanırım; kaçırdın artık.

(bkz: sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması)
olm bak git.
hi. *
Keşke annen babana cilve yapmasaydı da, baban o akşam spermlerini peçeteye attırsaydı.
Dear son of bitch,

You are really bad! No one can not be worse than you. Even if I wear a dress it would be much better. You are not looking like a boy or girl. You are looking like an alien. Maybe you are an alien ha? You are making some magicals and getting attention of little girls. Shame on you bitch!

With my poops.
Art man
(bkz: ananı da al git)
Yaş grubumdaki 30 lu yaşlarında ve bir kadın en güzel olduğu yaşlardaki hatunların sikinde olmadığı için kendisini rakibim olarak görmüyor, kıskanmıyor ve siklemiyorum afedersinizdir.
git bir bak bakayım ben dışarda mıyım.
keşke ananın o gece başı ağrısaydı.
hello castin, may neym is seyiluk. havaryu, ayem fayn, ver ar yu fırom? okey. siyu leytır.

sular seller gibi ingilizcemle benden bu kadar hacı. benim az işim var siz devam edin.
gelsin bi yemek söylerim çok zayıf bir şeye benziyor.*
küçücük ergen hanımkızlarımıza kızıp, pire için yorgan yakmayalım efendim. ne kadar kızarsak kızalım velet dünya çapında hit olmuş, sağlam hayran kitlesine sahip biridir ve bu yüzdende birazda olsa saygıyı hakediyordur.
(bkz: kamışa su yürüdü mü)
hani bz ergnler ter kokuomusz ya: üfffffff snne be slk.