bugün

Bilgisayarla ilk tanıştığım yıl 2004 idi ve bilgisayarda sadece Need for Speed Underground yüklüydü, normal olarak ilk oynadığım oyun da bu oldu. Sonra Age of Empires, GTA, Max Payne 2, Rome Total War, Far Cry, Call of Duty diye gitti. Ta ki 2019'da oyun oynamayı bırakana dek sürdü oyun maceram. Şimdi bakıyorum da ne çok oyun çıkıyor ama boyutu dev gibi. Fiyatlar desen zaten cep yakıyor. Eskiden öyle miydi be oyunların boyutu azdı fiyatlar düşüktü grafikler pek iyi olmasa da oynadıkça oynardık, bitirirdik oyunu "New Game"e yine basardık. Şimdiki oyunlar pek zevk vermiyor. Belki de oyunlardan sıkıldığım için bu durumu sadece ben yaşıyorumdur.
Gta vice city.
(bkz: rayman)
need for speed 3 hot pursuit. yıl 2000 falan tabi o zamanlar internet falan yoktu evde gerçi olsaydı napcaktım sanki.
vcop2'ydi trenli bölüm favorimdi.
Commedore 64 * nasıl bir yokluksa yazı yazmayı oyun sanıyorduk 1989.
Gta. Hem ilk oynadığım hemde çok sevdiğim bir bilgisayar oyunu.
Age Of Empires.
Gta vice city.
Counter strike. Şu anda da halen oynadığım tek oyun zaten. Mahallede evli barklı adamlarla falan 9-10 kişi toplanıp internet kafeye gidiyoruz bazen, bayağı sarıyor gülüp eğleniyoruz cidden. Siz de deneyin hehe.
fifa 2000
https://www.youtube.com/watch?v=dkeElMGrppM
gta san andreas.
Fifa 98.
crayz taksi.
Counter strike.
Hani şu sarı kutular vardı ters çevirip aynısını bulmaya çalışırdik heh işte o.
Gta 3, aoe ve half life.
gta vice city.

ne oynardım ama.
Babamın bürosunda bir oyun yüklüydü. Adventure tarzı bie oyundu. Çocuk karakter görev yaparak ilerliyordu. Hatta bir yerde kuğuya binip uçuyordun. inanın o oyunu sadece o gün oynadım ve hala unutamam. Keşke adını hatırlasam.
Volfied ve fifa99. Fifayı pek beceremezdim ama volfied'de üstüme yoktu. Hala da oynarım.
duygulandıran başlık. goal3.
fifa 99...
fifa 99

entry ananın amında sözlük.
(bkz: prince of persia)
siyah beyazdı komutla açardık. disketle kopyalamaya çalışmıştımda hata vermişti tabi o zamanlar ingilizce yok muhtemelen lisansla ilgiliymiştir çünkü oyun açılmıştı. daha interneti bilmiyorduk crackini bulucaz filan.
pinball sayılmazsa gta.