bugün

6 yaş ilkokul 1.sınıf.
Aşık olmadım.
ilkokul 7. Sınıf.
Çocukluk aşkı işte.
30 dur. ondan öncesi hep sex.
(bkz: 20) yaşımdayken ilk defa birisine aşık oldum ve hâlen devam.
ilk ve tek aşkım. Ebediyete kadar da böyle kalacak.
15. cocukluk askiydi gerci hep hoslanirdim öncedende.
her sene birisine aşık oluyorum amk sanırım aşık olmuyorum aşkın geçici bişey oldugunu düşünmüyorum bu yüzden de ilk aşkım yok.
11 yada 12 yaşındaydım. Mahalleden bir çocuktu ve O kadar cirkindi ki baskalarina gore, herkez hayret ediyordu. Şimdi o bana aşık keşke sende hala aşık olsan diyor ve beraber gülüyoruz.
15 ten beri .
15.

Umarım daha da olmam. (Oldu)
Aşk çok saçma arkadaşlar.

Aşık olmadan da birbirimizi sevebilir, aşık olmadan da sevişebiliriz. Delirmenin lüzumu yok.
19.
ilk ve tek.
Zaten olsa da şimdi -ezkaza-sadece gölgesi olur.
Bir aşık olmak var bir de aşık oldum sanmak var.
26 yaşımda oldum sanırım. Ama olmamiş da olabilirim. Unutursam olmamisimdir unutmazsam olmusumdur. zaman gösterecek.
6 yaşında. Anasınıfındaki toplu fotoğraftaki kızın ağzından benim ağzıma doğru çizgi çekmiştim. Sapıkça bir şey gibi gözükebilir ama bana göre çok masumca bir şey.
21.
aşktan nefret ediyorum.
9. adı da tahsincan'dı. ailemin tayin durumları nedeniyle bir yıl sürmüştü sadece.
8 sümeyya.
Sanırım hala olmadım.
4-5 yaşlarındayken sarışın bir kıza aşık olmuştum.
5 inci sınıftaydim hala aklimda geçen gene aklima geldi nerden geldiyse kiz aşirida guzel değil fakat beni kendine nasil aşık ettiyse F.Betül diye bi kız bizim arkadaşin kuzeniydi amk.
1 yaş. hala da aşığım kendilerine. canım anam benim.
13' tür. Hem de en platoniğinden. O da severdi ama denize açılmak daha cazip geldi sanırım.
3 baya baya 3.
13.
Tam bir platonikti.
15 cagatay adinda bir gence.
5 ya da 6 ..