bugün

yazarların farklı amaç farklı renk ve farklı boyutlarda giydiği kimi zaman ayakları leş gibi kokutan kimi zaman rahat hareket imkanı sağlayıp avı yakalamayı kolaylaştıran kimi zaman uçan tekme derslerinde müthiş bir kalkan vazifesi gören fonksiyonel giyecektir.

efendim konu spor ayakkabı ve yazar dualitesi olunca başlıktaki banalite miktarı iyiden iyiye kendini hissettirir.sözün kısası bir yazar spor ayakkabısıyla nasıl geçinir onu ne sıklıkla giyer onu muhafaza eder mi havalisinden onlarca soru gelir akla.yazar bunların içinden birisini seçer kendince anlatır;

-benimkisi burnu yırtık spor ayakkabı,hem karizması hem havalandırmaası var bununla da kalmayıp abs asr havayastığı vb. cinsinden her türlü konfora sahip *
-arada sırada içinde muhitin böcüleri kepenekleri yatar tabiri caizse çocuk esirgeme kurumu gibi hizmet verir fakirin fukaranın garip gurebanın hayır duasına mazhar olur *
-geçenlerde ikimizinde canı sıkıldı hava almaya çıktık parkta iki tur atalım dedik efendim o da ne ikimizde çarpıldık iç içe girdik nerdeyse;spor ayakkabısıyla hava almaya çıkan başka bir çift gördük aman yarabbim burnu yırtık spor ayakkabım ve ben pembe bulutların içine girdik büzüldük kaldık *

-akşam iki tek attık burnu yırtık spor ayakkabımla efkarlandık namussuz dünyanın derdi bitmez dedik fırtına kar yağmur gezdiğimiz günlerden dem vurduk *
-sababah da kalktık şehrin buğusunu ve kara kedilerini ıskalayarak işe gittik burnu yırtık spor ayakkabı pek konuşmadı bugün dün fazla kaçırdı dün en son şişeyi diktiydi ben de elinden almadım tarraklara geldi efendim *

(bkz: burnu yırtık spor ayakkabı kesiyor hızımı keza)
(bkz: nike total kosele)
(bkz: nice total 90)*
(bkz: saidas pro charıq)
hertürlü spor markalarından mutlaka bir tane almışımdır, ayağın kalıbına göre de sağlamlık dereceleri değişmektedir kanımca. adidasın herbir ürününü en az iki sene kullanırım. diğerlerini de kullanırım ama adidası tek geçerim.
(bkz: adidas)
allah'ım sen sabır ver kundura.
moderasyon müfettiş mi gelsin illa el at şu anket işine.
http://www.komikler.com/k...mleri/:8966/Hz_%C5%9Eaban
(bkz: sozlugu teftise bakanliktan mufettis gelmesi)
adidas.
(bkz: anket total 31)
**
(bkz: nike zoom)

(bkz: adidas superstar)* *
tiger, adidas, nike, converse. ***
(bkz: okurun çok da sikinde olan bir model)
*
daha çok zıplamalarını sağlarlar genelde.

(bkz: nike air)

hacı anket diye ayar veresim vardı ama varlığıyla övünebileceğim tek eşyam lan bu benim, evet ben nike air giyiyorum ve bunu söylemem lazım.
markaların sidik yarıştırmasıdır. üzülünücek bir ankettir. prada, nike, adidas, lacoste gibi markaların insanların gözüne sokulmasıdır.

amma ve lakin gözümüze giren şeyin sizin g*tünüze girmesi pek yakındır.

velakin pek mühim değil.
(bkz: adibas)
kinetix giyerim ben, hem kaliteli hem de yerli malı... converse gibi bez ayakkabıya 200 lira vereceğime, iki çift misler gibi kinetix alırım...
izmir'in çankaya ilçesi bit pazarı girişindeki amcadan patentli her türlü spor ayakkabı. çakma yani.
(bkz: #4873364)
artık değil.
(bkz: reebok perimeter dmx ride v)
adidas gazelle, campus ve convers chuck taylor**
(bkz: yuh ebenin nalı artık)
ugg.*****
benimki ışıklı
(bkz: adibas)
kuzenim getirdi bana amerikadan, hava tabanlı bu olum, 20 cm daha fazla sıçratıyo
(bkz: lacoste)