bugün

seda, elif, hülya, dovile, göksu, arzu.
hakan.
fatih.
murat.

kız değilim.
özge.

ne sandınız.
Atakandır.
adı güzeldi keske kisiligide bunun yarısı kadar güzel olsaydı.
büşra
Rana
çiğdem
ayşegül
simge
arzu
arzum
fadıma
tek gecelikti ama ;
tuğçe
Ve cemile

aklıma gelirse editlerim. üzülmeyin lan 28 e gelene kadar böyle oluyor zaten
edit 1: Sümeyye bu hatun için dayakta yemiştim.
edit 2 : Gülşah bu hatunla iki öpüştük diye teyzelerine falan bahsetmiş benden anında ayrıldım henüz hazır değilim. bu da evlendi elimizin değdiğinin kısmeti açıldı anasını satayım.
Edit3: tuğba bu hatun değişik bi hatundu böyle muhabbeti sevmezdi pek sessizce günlerce oturabilir teninin rengini çok severdim neyse benden bi bok olmayacağını bildiğim için ayrıldık bir gün aradım meşgule aldı değişk bi konuşma ve yazma tarzı vardı mesajla döndü ve " atlar uyandılar dört nala yine mi tozu dumana uçuşmalar uçurtmalar karışmasın uzakta seyreylesin" yazdı genelde yazdıklarını bi kaç kere okuyup idrak edebiliyordum ancak. Bende cevap attım "seni anlamamayı seviyorum ki yine dediğinden bir şey anlamadığımı düşünüyorum yorma beni" cevap geldi " sen diyorum hayırdır ne arıyorsun buralarda" iyi bi cevap verdim "kendimi kaybettim uzun zaman önce ve bulamıyorum sadece merak ettim oralarda mıyım diye" bu mesajdan sonra sildim numarasını bir daha böyle yapma eğilimdeydim Zaafımın önüne geçmem gerekiyordu zaten bir kaç sene oldu artık yokuz ikimizde hep olmadığımız kadar.
didem. ingilizce ogretmeni. evlenmis bebegi de olmus. mutlu olmasından yana sikintim yok lakin niye hala böyle dagiliyorum onu düşününce bilmiyorum.
............
bay yazarlar için; pelinsu.
bayan yazarlar için; berkecan.
elizabeth. ondan sikldm simdiki sevgilim elanor.
Ece, nida, Mina, dila.

Trollemiyorum, son dördünün ismi gerçekten bunlardı. Arkadaşlarım da dalga geçer bu konuda, hep enteresan isimleri buluyorsun diye. Bana göreyse güzel isim zevkim varmış.
daha çok müşteri isimleri gibi olan adlar.

bu kadar çeşitlisini bulmak zor.
Eski sevgililerim diye 80li yılların milli kadrosunu saymış sanki. Belli olmasın diye araya bir kaç modern isim yerleştirmiş sercan falan.
miktirin lan , sank yenisi var da !..
yağız, edip, murat, berk, emre, b....