bugün

yazarlarımızın hangi hayvanı sevdiği konusunda bilgi sahibi olabileceğimiz soru. kediydi.
hindi yavrusu. valla öyle denk geldi.
Koskaca akvaryumda balıklar besliyorum. Kedileri severim.
(Kediyi sevmek imandandır. )
köpektir.
bir gözü mavi diğeri kahverengi beyaz tüylü keşke benim olsa dediğim çok güzel bir köpekti.
kardeşim.
tee lisede sevmiştik hatta adını rıfkı koymuştuk.pencereden intihar ettirmiştik sonra.vay be ne günlerdi
1999 depreminden bir hafta sonra aldığım muhabbet kuşudur.

10 yaşında olmanın verdiği hayal gücüyle birlikte Depremi önceden haber veriyorlar iddialarıyla konuşmayı öğretip durdum.

2012 yılında elimde can verdi. Hala 10 yaşında olan bir çocuk gibi ağlamıştım.
Hala beslemekte olduğum tatlı mı tatlı bir hamsterim var. Ama saldırmadığı sürece tüm hayvanları severim bizde ayrım yok.
"En son sevdiği hayvan nasıl oluyo lan?" diye kendi kendime sorduğum hededir.

"En çok sevdiği olabilir mi acaba?" diye de çözmeye çalıştığımdır ayrıca.

Hatta ve hatta " zoofili olabilir mi "diyede düşündüm bi ara (bkz: zoofili)
kedi, kuş.
Köpektir. Ama uzun zamandır kuş balık haricinde bir şey beslemedik. En son lise son da bir köpeğim vardı.
Sultan papağanı çok severdim.
(bkz: içimdeki öküz)
Bitane kedi. Donercinin onunde doner yiyordu, susamistir diye su dokmustum yanindaki cukurluga. Dokunamasamda sevdim.
(bkz: kedidir kedi)

Zamanında 10 adet kedimiz olmuştu, sonra hepsi göçüp gitti. Ne günlerdi.
Baykuştu. bir yıl kadar yaşadı, yaşamadı. Aklıma geldikçe üzülürüm. * *
(bkz: kedidir kedi)

ye nerde görsem affetmiyorum kedidir büyük ihtimalle .ama hangisini sevdiğimi hatırlamayacak kadar çok sevdim , yeri geldi besledim de.umarım ilerde bir tane de sahiplenirim onu sever dururum .
nymphicus hollandicus
Geçen sene sokakta bi köpeğe ekmek atmıştım.
Jack Russell Terrier ararken bir petshopta Kucağıma atlayan yavru Dogo Argentino'dur.
Kaplumbağa.