bugün

koç burcuyum ve zekanın burçlara göre değerlendirilmesini doğru bulmuyorum.
balık. balık.
yok. yok burcu. burcunu sorduğunda "burç ha siktir lan burç ne evladım?" diye cevap veren insan iyidir. onaylıyorum.
oğlaktır. burçla zekayı alakalı sananların amına koyim.
herkesin kendi burcunu en zeki saydığı ankettir. ya ne pis geyiğiniz varmış sizin amk yerinde 10 senedir burç muhabbeti bitmedi ya. hepiniz aynştaynsınız amk.
oğlak burcuyum ve zeki bulduğum burçlar kova ve koç burcu.
boğa burcuyum. burçlarda zeka arayanın zeka seviyesini merak etmekteyim. malum, zeka insanın kendisine has bir özelliktir genellenemez. yazarların burçları ve en yeşil gözlü bulduğu burçlar diye soran bi insanın zeka seviyesi kaç olurdu acaba? zira farkları yok.

her burçta insanlar tanıdım. ama baksan.. birinde ileri zeka vardı, diğeri orta zekalı, diğerinde ise fışkıra fışkıra zekanın z harfi bile kalmamış.
bir akrep diğer burçların hepsini sokar.
teraizyimdir en zekiler maalesef ki kovalar her ne kadar da iyi anlaşırsınız derseler de anlaşamayız yani yalan arkadaşlar bu burç mevzuları.
akrep olmadigi kesin..
Oğlak, sessiz ve derinden inatçı burçtur.
Burcum boğa. Zeka ile burçların alakalı olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki zeki mi çalışkan mı konusunu bile henüz çözmüş değiliz.
yay burcuyum. zeka burca mı bakıyor arkadaş.
yengeç burcuyum. etrafımda kova burcu olanlarda var ama ben bi zekiliklerini görmedim. hiç pratikte düşünmüyorlar. sonuç olarak hiçbir burç.
(bkz: kova) dur çatmala.
Yengeç burcuyum. Diğer burçlar hakkında bilgim olmadığından en zekisini de bilemeyeceğim.
koç burcuyum. terazi bilgindir.
balık burcuyum. aslan'ı ve ikizleri zeki buluyurum. kurnazlar amk.
boğa. kendimden biliyorum.
burcumu siktiret kimin zeki oldugunu da bosver de buraya ciddi ciddi burclarını yazanların ve zeki insanı burcundan tespit ettiklerini zannedenlerin agır beyinsiz oldugunu düsünüyorum.
oğlak burcuyum. ama en zeki burç kesinlikle kova.
Kova. Terazi biraz daha zekidir diyebilirim.
Oğlak burcuyum, en zeki bulduğum ise koç burcu.
Terazi burcuyum.
oğlak: adeta bir " iş "burcudur.
Başak: aşk burcudur.
Terazi: duygu ve denge burcudur.
Yay: bir özgüven burcudur.
Balık: saman altından su yürüten bir burçdur.
Yengeç: evcil ve sadık bir burçdur.
Ve en zeki burç, açık ara ile koç burcudur...
Akrep. Tabiki akrep.