bugün

Yazarların bugün öğrendiği güzide şeylerdir.

Elazığlılardan uzak duracaksın vesselam.
bilgisayarıma virüs girmiş olabilir.
kimseye güvenme.
tekrar öğrenildi.
belleğe kaydedildi.
unutulmak üzere saklandı.
mecbur olmadığın sürece yerini yurdunu bırakmayacaksın.
neler neler......şükürler olsun allah' a.
Yillardir emre belezoglu sandigim adamin gercek adinin emre Belözoğlu olduğu.
Bir kez olan şey ikinci kez olmaz. Eğer ikinci kez olmuşsa mutlaka üçüncü kez de olacaktır.
Bizim prof. söyledi
Tdk'ya göre esnafın anlami:Kötu yola düsmüş kadın anlamina geliyormuş.

Tdk'ya gore musaitin anlamida iliskiye,flörte acik kadin anlamina geliyormuş.(musaiti soylemeden önce de sözlukte ögrenmistim)
Asitli içeceklerin uyku kaçırması.
Kola ve nescafe karışımının içildiğinde uyutmaması.
stressten olucem diye düşünüp stress yapan yaklaşık 2milyon insan her yıl vefat ediyor.
teyzeye bile güven olmayacağıdır, iki yüzlü, nankör, anneniz arkasından konuşan biri, sinirlerinizi bozan..

insan hayret ediyor ve sinirleniyor.
aylar sonra mal gibi çıkıp uzun koşu yapmıycan sonra ben gibi dertsiz başına dert alır ayak bağlarını yırtarsın.
sabah : Gece uyumayınca iş de yorgun oluyorsun. erken uyu.
akşam: yemek yedik otur sözlük buldum takıl.
gece: 3 olmuş abovv. (gelecek) bekliyorum.
geçmiş ile gelecek arası bütünüyle bir şey öğrendim sanırım.
Acilen Uruguay vatandaşlığı almam lazım. Çok sıkıldım.
Dört paket sigarayı, dört saatte içmemek daha iyididr.
soğan halkasının soğandan yapıldığına inanmayan bir iş arkadaşım olduğunu bugün öğrendim. şaşkınım.
yazmayan tükenmez kalem sorununu ucunu çakmakla ısıtarak çözebiliyormuşuz bende yeni öğrendim.
Sevgiyi.
imkânsızlığı.
Çaresizliği.
Yarına geometri ödevi olduğunu 10 dk önce öğrendim valla. Ele, dirseğe kuvvet artık.
vefa.

(bkz: entry burda)
oğlum oluyormuş bugün ultrasonda gösterdi pipisini. allah her isteyene nasip etsin , böyle güzel bir his yok.
hayat dediğin tokat gibiymiş sözlük. beklediklerin de beklemediklerin de bir anda oluyor.
istanbul'da ki kuzenim kocasından dayak yemiş izmire gelmiş. Ee ne diyelim, kendi düşen ağlamaz mı? Sapıklık derecesinde kıskanç bir adamla evlenirsen olacağı budur. O kadar uyardı aile büyükleri. Neyse bize düşen sahip çıkmak tabi ki.
dinlerin aslında çok iyi düzenlenmiş politik oyunlar olduğu. tanrıya inancım var fakat biraz araştırsanız dinlerin politik birer kandırmaca olduğunu anlayabilirsiniz.
elçilik embassy demekmiş.