bugün

Bi keresinde abazanlıktan ölen bir resepsiyonist çocuk görmüştüm.

Gerçekten öldü ama, Allah rahmet eylesin.
1 kere şeytani 1 varlık gördüm o kadar 1 metre boy sanki 1000 yıl eskiden gelmiş gibi havada duruyordu.
Yerden 1 buçuk metre.
Sanırım daha öncede yazmıştım bunu: hastanede yattığım çok sıkıntılı bir dönem olmuştu. Bir gün belimden sıvı almışlardı. Bir şey bulamamışlardı ve çok canım sıkkındı. Iyileşemiyordum. Bir kaç gün sonra taburcu oldum eve çıktım. O gece odanın kapısını kilitledim; eşimle annemlerin evinde olduğumuz için utanıyordum ailemden. Gece korkunç bir şekilde kafama vuruldu hem de bir kaç kez. Öyle uyandım ve direkt arkama baktım kim yaptı diye. Odaya sokak lambasının ışığı vuruyordu. Kimse yoktu. Eşim şaka mı yapıyor? Diye düşündüm 5 dakika onu izledim ama yok derin uykudaydı. Ben bunu tüm kalbimle iyiye yordum. Bana şifa getirildiğini düşündüm bu yüzden kimseye anlatmayacaktım. Öyle bir karar aldım. Sabah uyandık sahiden de anlatmadım. Sonra öğlen oldu eşim dedi ki "gece birisi kafama vurdu doğru söyle bak sen mi yaptın?" Bir anda elim ayağım titredi. Olanı biteni ona da anlattım. Hâlâ daha da bana bu olayı sorup duruyor "Sen yapmadın di mi doğru söyle bak" diye. Yeminler ediyorum ama insana çok tuhaf geliyor.

O geceden sonra sahiden düzelmeye başladım. Sonra da iyileştim.
Astral seyahat yaptım 2 defa ve tamamen istem dışı.
benim başıma gelen olağanüstü olay da iki kere uyurken üzerime karabasan çökmesi olayıydı. ben de esrarengiz, aksakallı, cinli, perili bir macera yaşadığımı düşünürken, bu karabasan için psikolojik sebepten ötürü geçici uyku felci açıklamasını görünce bütün o esrar, tılsım, gizem, doğaüstülük, olağanüstülük kayboldu gitti. bir şeyin de bilimsel açıklaması olmasın yahu.
Kedi öldürdüm desem linç mi yerim diye düşündüm.
Şaka şaka.