bugün

son günlerde açılan başlıklara bakıldığında uludağ sözlük'ün artık cemaat sözlük olma yoluna girdiği, atatürk düşmanlarının prim yapmaya başladığı net bir şekilde görülmektedir. üzücü bir durumdur.

baştan edit: eksilemeyenin canı çıksın.
hazımsızlık.

"atatürk olmazsa" diye düşünmekten bilen korkanların onun önderliğinde kazanılan bu ülkenin bütün nimetlerinden faydalanıp bir de üzerine onu karalama çabasının tek kelimelik özetidir; hazımsızlık.

siz ve sizin kafanızdakileri de gördük ve halen görüyoruz. bakınız ordadoğu?
cemaat sözlük değil, troll sözlük yolunda ilerlemesinden kaynaklanmaktadır.
Tabuların yıkılması iyi bir şeydir.
atatürk sevmeyen ya türk değildir ya vefasız bir ... neyse söylemiyim şimdi soruyorum atatürkü sevmeyenlere atatürk olmasaydı siz köle anneniz ve bacılarınız ise ingilizlere eğlence olacakta adam ne yaptı size yani?
you tube'a girdim ve atatürk'ün 1 kasım 1937 yılında meclisteki konuşmasını izledim ve söylediklerine inanmak istemiyorum ama gökten indiği sanılan kitaplar diyordu.
akp'nin 10 yıldır iktidarda olduğu ve artık nerdeyse her hanede bir bilgisayarın bulunduğu unutuluyor.eskiden internet cafe'de oyun oynamaktan öte bilgisayarla herhangi bir mesaisi olmayan şakirt, artık evinin rahatlığında sosyal paylaşım sitelerinin müdavimi haline gelmiş durumda.

e çingeneye beylik vermişler önce babasını asmış.haliyle şakirtin sosyal paylaşım sitelerindeki serüveni; ucuz akp propogandası, vahabi soslu islam çığırtkanlığı ve pek tabi çocuk zekasında söylemlerle atatürk ve devrimlerine kin kusma şeklinde tezahür ediyor.

çünkü beyinlerine küçük yaştan itibaren bunlar pompalandı.onlar da bu yobazlıkları satıyorlar buralarda.tabi sosyal paylaşım sitelerinde hala daha azınlık konumundalar ve diğer kesimler tarafından çok aşağılanıyorlar.bileniyor ve özeniyorlar aynı yöntemlerle karşılık vermeye çalışıyorlar ama kültür seviyeleri elvermediği için mizah düzeyi oldukça düşük sonuçlar çıkıyor ortaya.

şaşırmamak gerekiyor.hatta üzülmek gerekiyor.zira bunlar bizim insanımız.1980 darbesi sonrası yürü ya kulum denen tarikatların sonucudur bu arkadaşlar.dolayısıyla iş dönüyor dolaşıyor amerikan boyunduruğuna geliyor.