bugün

http://www.modifiyelisahin.com/galeri/toyota-92.jpg

link de ayrı bir değişik.
renault scenic. hiç tavsiye etmiyorum çünkü çok sert araba. debriyaj mıydı debliyaj mıydı nasıl yazıldığını bilmiyorum, aşırı derecede sert. bu arabayla öğrendim dediğimde 'oha sen manyak mısın' tepkileri almıştım.
toyota corolla. hafif bi araba ve sürüşü gayet kolay.

ya da ben boş tarlada sürdüğüm için bana öyle geldi.
Dedemin tofaş şahinidir,sürüş keyfinin ne demek olduğunu bana öğreten arabadır.
Hyundai era .
Hunday getz.
Clio symbol.
1.4 polo. Koduumun arabası bir de tüplü olunca köy yolunda bas bas diyen hocaya rağmen en son 110 u görür ve hevesinizin içine eder.
93 model şahin.
edit: neden eksi verdin merak ediyorum. tohumun, meçhul biri tarafından şahinin arka koltuklarında mı atıldı?
95 model beyaz renkli (bkz: toros).
Sağ taraftaki aynası fabrika çıkışı halinde normalde olmayan serçe ile öğrendik ehliyet kursunda.
sevgilimin arabasıydı. öyle havalı bişey degil şahindi araba. zaten duvara vurdum ögreneyim derken. babasına ben vurdum demiş dayak yemiş garibim. çok üzülmüştüm.
el arabası.

at arabası.

akülü araba.
85 renault 12 tx.

toros diyen ergenleri şöyle alalım;

görsel

renk aynı renk. hala duruyor kapalı garajında.
Ford fiesta fun. Çok mutluyduk...
reno clio
(bkz: fiat uno)
hyundai getz.
toros amk. bu saatten sonra tır olsa iplemem.
96 tofaş kartal slx 1.6 hala ıstanbul trafiğinde araç. 34mgu33e selam olsun buradan. Şimdi mi? Bmw ya da honda kullanıyorum.
(bkz: seat ıbıza) debriyajı zor kavrayışı kendimi uçak pilotu gibi hissetmiştim. Sanki uçak kaldırıyordum çok zor geliyodu sonradan alıştım.
Audi a4, patronun arabası. Ulan ne arabaydı bee.
(bkz: lada samara)
Ford taunus 2000 v6 cabrio.
Wv scirrocco r.
Biraz anasını siktik ama abimiz sağolsun gerçi omu beni sürüyordu benmi onu hala anlamış değilimdir 320 bg kolay bulunmuyor.
güncel Önemli Başlıklar