bugün

O kadar yıl, o kadar o kadar zaman, o kadar gece gündüz düşünüyorumda, düşünüyorum sadece yazık değil mi? Bir kere bile elini tutmadan 2 yıl sevdim bir kere elini tutmayı haketmedim mi diye delircem, acıtıyo delircem.
Akp il binasına gideyim, üye falan olayım, artık ne verirlerse kıl koparsam kardır düşüncesi güdeyim diyorum.

ülke batsın çıksın umursamayayım, kekimi yiyeyim gelirse avantamı alayım.

Gibi manyak manyak düşüncelerdir.
akp nasıl bir yol izleyecek çok merak ediyorum, bu kadar borç nasıl ödenecek hadi hayırlısı, izleyelim görelim, halkın bir bildiği vardır herhalde.
görsel
sabah nasıl uyanacağım ben ya?
Bayram için istanbula gitsem mi gitmesem mi.
is, kurs, ögrenci derken biraz abarttım galiba. ögrenciyi biraksam da biraz daha fazla mı uyusam acaba. kast ettigim yogunluk bu degildi. yine beni yanlıs anladin tanrım.
RÜZGARA KAPıLMıŞ
GiDiYORUM BEN
N'OLACAK BU iŞiN SONU
N'OLACAĞıM BEN.
kafayı sonunda yedim.
https://www.youtube.com/watch?v=3ymjJkTotlo
o kadar çok şeydir ki artık harmanlanıp hiçbir şey karmaşasına dönüşmüştür.
Özlediğim ama konuşmaya cesaretim olmayan sevgilim. Kendisi biraz depresyonda da. Sınav stresi de var tabi.
kadim dost nicedir?
Şoför inince otobüsün kapısını kim kapatıyor.
Muavin bu eşek ölüsü gibi valizi nasıl kaldırdı acaba.
Son traş olduğum berberi bıçaklasam kaç yıl yerim acaba.
son günlerde mutlu edici haberler alıyorum. aylar önce canımı sıkan bir konudan dahi. tuhaf hissediyorum. çünkü bu haberlerden önce kendim zor bir süreci atlattım ve ondan sonra mutlu edici şeyler duymaya görmeye başladım. çok tuhaf swh.
Hızlı tren neden 50 km hızla gidiyor?
istanbul.

bir dimitrie cantemir bestesi, kadıköy yahut üsküdar..
Sihir yok mu gerçekten?
"Halifax olayındaki patlama nasıldı lan acaba ışıktan kör olanlar falan bile kayıtlara geçmiş üstelik atom bombasından önceki en büyük patlama falanmış nasıldı acaba?"
Tam olarak buydu bi kaç saniye önce entariye son noktayı koyarken.