bugün

cs 1.5 ve 1.6.
cs 1.6.

14-15 yaşında başlamıştım oynamaya, 10 yıl geçmiş üzerinden hâlâ ara ara oynarım.
Knight online

Bırakılmaz sadece ara verilir.
Counter-Strike 1.5 versiyonudur. Hala Online olarak büyük bir zevk ile devam edilir.
5 yıldır hay day,hobbit oynar dururum
Yok ama pes böyle devam ederse 2053 te de pes 2013'e devam ediyor olacağım.
Tabii ki counter strike. Yillar gecse de oynanacak oyundur.
Sürekli olarak değil ama iki üç yılda bir oynadığım oyun var 10 yılı bulur.
Uzak diyar diye bir oyun kesinlikle kalitesiz ve sonu belli, ilk sefer hariç zorlanmadım sadece çocukluğumu yad etmek içindi.
Gta san andreas.

2004 yılında bir çağı kapatıp bir çağı açmıştır resmen.

Efsane!
world of warcraft.
red alert 2
gta san andreas
metin 2

red alertte saatlerce sandık peşine düşüp diğer kaleyi çıkartmaya çalışırdım, bilgisayarı kastırana kadar ordu biriktirip rakibe saldırırdım.

şu nükleer ve haarp ı hiç kullanmadım, saçmalık, oyunu ilk nükleer kullanan kazanıyor lanet olsun.
Age of empire 2 , 8000 küsür saat oynamışlığım mevcut. Şimdi sigara içiyorum, iyi hatırlattınız. Gideyim şu perslere bi çökeyim.
10 yıl olmasada yaklaşık 7 yıldır aralıksız civilization 5 oynuyorum, 6'yı sevmedim sanırım 7 çıkana kadar da oynamaya devam edeceğim.
Yazı tura.
age of empires 2 hala açar açar oynarım.
Max Payne, mafia 1, quake 3, cod2.
half life 1, 2, ep1, ep2. canım sıkılınca oynarım.
hanım ile evcilik..mutlu evlilik oyunu..2 sene daha oynarım belki..
football manager.
Arada nostalji yapmak için oynadığım red alert, max payne, gta 3 falan var. Bir tane korku oyunu vardı izometrik topdown bir oyundu, adını bir türlü hatırlayamıyorum, onu hatırlasam onu da oynardım.
Hayatta kalma oyunu. Bir türlü bölüm sonuna gelemedim. Kalender meşrep bir şekilde bölüm sonunu bekliyorum.
silkroad online 15 yıl
nfs underground 2
nfs most wanted
counter strike 1.5
age of empires 2
lotr:battle for middle earth 2
half life
liste daha uzaaar gider.