bugün

eski dostlarla rakı masasında sohbete dalmak.
ikinci seksin istenmesi. insanın içi huzur ve libidoyla doluyor adeta. Sonra şöyle boyundan bir öpücük sonra bir daha. Çay may dolduramaz hocam bunun yerini. Ha tabi seks yoksa ikinci çay da olur. insan yokluğu da bilmeli.
Çayın yanında kek, lokum veya kraker türevleri görmek Ya da misafirliğe gidince ikram bölümüne geçiş anı.
Yalnızlık. Tek başıma kaldığımda kafam daha rahat nedense.
Uyku ve müzik dinlemek.
haber izlememek ve okumamak. yaklaşık beş altı yıldır hayatımdan bilinçli olarak çıkardığım eylem. önemli ve vatandaş olma ödevimizi yerine getirebilmek adına bilinmesi gereken gelişmeler dışında hiçbir haberi takip etmemekteyim.
canım kedim Köfte'nın mırmırmır sesi.
Kar sessizliği ve uyku.
Bir fincan kahve yetti şu dakika.
tercih ettiğim sesler dışında sessizlik. en azından evimdeyken. mesela sadece televizyon sesi, sadece müzik sesi ya da biriyle sohbet vs. fazlasını kafam kaldırmıyor.
Müzik müzik müzik.
(bkz: masaj)

maddenin kurbanı olan, jeepe binen, orta pişmiş bir biftekle dünyanın en mesut adamı olan pisliğin biriyim. maddeciyim. maneviyatı bulamadım, manaya rastlamadım. içimi maddeyle dolduruyorum.

sabah güneşi kesmiyor, gök kuşağına dalıp gidenlerden değilim, senenin ilk yağmurunda ıslanmayı sevmiyorum. hayat romantik komedi değil.

masaj. layıkıyla yapılan, "şurana dokunduğumda sende şu etkileri ortaya çıkaracak" diyen yumuşak bir ses eşliğinde gerçekleşen masaj bana huzur veriyor. sanki her şey yolundaymış gibi hissediyorum. sanki en sevdiklerim ölmeyecek gibi, sanki çıkınca her şey yoluna girecek gibi, sanki zaman hiç akmayacak ben hiç yalnız kalmıycam gibi.
şu an sezen aksu. dinledikçe keyif alıyorum, ruhum dinginleşiyor.
uyku. daha çok uyku.sonsuza kadar uyku.
Tütsü yakmak.
Sizi anlayan bir insanla uzun uzun muhabbet etmek. Ne dert tasa varsa hepsini bir bir dokmek. Az önce yaptım 2 saatten fazla konuştuk bir arkadaşımla. Ve aşırı iyi geldi. Hala beni anlayabilen insanların varlığı huzur veriyor bana.
Kar yağması.
arkadaşlar bir kaçını aciliyetli olarak bana gönderin lütfen, huzur krizim tutmuş durumda kendimi evin içindeki duvarlara vurmamak için zor tutuyorum.
minik fareme sarılıp uyumak...onun o küçücük elleriyle, kocaman ellerimi tutması...
meditasyon, çocukların bana sevgilerini gösterdikleri her davranışları bi de allah affetsin trap rap ya.

ben niye böyle bi çocuk oldum..
çok çalışmak, kedi sevmek, müzik dinlemek.
klasik müzik.
gitarlarımla, kendimle, bir başamılağımla, "özgür"lüğümle baş başa kalmak.
Yalnız kalıp film izlemek, köpek sevmek, duş almak.
görsel
♥️