bugün

Orangutan burcu olup yükseleni öküz olan burçlardır. * *
(bkz: paralel evrene pozitif enerji göndermek)
balık'tır
ota boka ağlarlar, gereksiz bir melankoli nası desem bi "anlayamazsınız" havasındadırlar.
sözlükte sikimsonik anket başlıkları açanlar da genelde balık burcudur.
kova. burnu çok havada. yere düşse tenezzül edip almaz o derece.
yazarların yaraları olan burçlardır. buralar hep eski sevgili burçları ile dolacak.
hele ki birazdan "kesinlikle x burcu değildir" yazılacak.
bayılıyorum o cevaplara yav.
Aslan burcu değildir. swh
kesinlikle x burcu değildir.
yengeç burcudur. Kendimden bilirim, duygusalmış, empatikmiş falan... Bol bol garipliğe sahip insan tipidir. Bazen şahsımın ağzını kırasım geliyor inanın.
X burcu degildir çünkü burcu bir insandır. X ise hala bilinmemektedir.
ikizler değildir,
gerçek aptallık burçlara inanmak olduğundan.
yengeç. açık ve net.
Bence hepsidir bilmem kac milyar insani burclara sigdirmak aptalcadir. Nerde gorulmustur insanin karakterini etkileyen fakorlerde burc yazdigi.
aptal burç yoktur. aptal insan vardır.
ikizlerdir. mal mal işler yaparlar. kendileriyle övünüp durmaları mı dersin, yarrak yarrak esprileri mi dersin. saymakla bitmez.
ikizler. Çevremdeki ikizler burçlarına göre. Her şeye ağlarlar, küserler, trip atarlar. Çok da sinir bozucudurlar. Olmasalar da olur.
balik alik olur.
oğlak burcu insanını pek sevmem ama bu onların aptal olduklarını da göstermez. o yüzden burclara inanmayı abartmamak lazım. yine de aynı burcun insanları birbirine benzediği için burc olayını da hepten silmemek gerek.
Kova. Kova diye burç mu olur yok leğen.
ikizler olmayandır.
bir kere yazarlar kim ? yani çok mu önemliyiz? hepimiz çok akıllıyız da en aptal burcu bulacağız. yapmayın Allah aşkına. bütün burçlar, bütün insanlar kadar arızalıdır. neticede her burç, bir insandır. en sıkıntılı burç nedir dersen; "hemen, her zaman, her koşulda kovadır."
burçlara çok fazla inandığımı söyleyemem ama sanırım artık hayatımı buna göre şekillendirmeliyim.
annem sayesinde hangi burcun hangi tarihlere tekabül ettiğini bile ezberledim amına koyim.

+anne ben bi kızla tanıştım..
-burcu ne ?
+akrep.
- uzak dur.

+anne ben bir kızla tanışt..
-burcu ne?
+aslan.
-arama bir daha.

+anne ben bir kızla t..
-burcu ne?
+yengeç.
-hayat senin hayatın ama mutlu olamazsın onunla.

+anne ben bir kızl..
-burcu ne?
+burç tutmuyo bu.
-yükseleni vardır.

+anne ben bir k.
-burcu ne?
+ yılan.
- sinsi olur onlar oğlum.

+anne ben..
-burcu?
+ kova
-oldu bu. tanıştır beni.
+ gel lan ahmet annemle tanıştırayım seni..

not:acil olarak yay burcu kızı arıyorum. ahmetle de ayrıldık amk.
anketye burcu olabilir.
buraya o burcun ismini yazanların biçoğunun o burca mensup kişiden kuyruk acısı olduğunu gösteren ankettir..komik olmayın..
aslan değildir.