bugün

Hergün işkence eder ama öldürmezdim.
Kolay mı lan bir kızın hayatını mahvetmek ?
işkencenin kralını yapardım hem de.
tecavüz eder. ardından da tecavüzcüye tecavüz edene tecavüz edilir, akabinde de tecavüzcüye tecavüz eden yazara tecavüz ederler ve bu böyle sürer gider.
sikerdim.

16 yaşında bir erkeğe tecavüz etmiş 22 yaşında yeşil gözlü sarışın bir afeti yakalasanız neler yapardınız diye de sorulabilir.
tut kolundan getir polise.
adalete teslim ederim.
yersen.
çırılçıplak soyup pipisinden arabanın ardına bağlayıp saatte 20 km hızla şehir içinde bayıltana kadar tur atardım.
şu an ayağımı uzatıyor olduğum büyük masayı götüne sokarım sanırım.
en doğrusu adalete teslim etmektir, adalet ise baya uzaktadır.
Seks, karı, kız, meme başlığı açan tiplemelerin kahraman kesildiği başlık. Şimdi diyeceksiniz tecavüz ayrı onlar ayrı diye. Kardeşim kızların olduğu ortamda yapılan cinsi şeylerin alayı terbiyesizliktir. Tecavüzcüye gelirsek, üzerinde çok iyi antrenman yapılır sportif açıdan.
gay zencilere teslim edip hızlıca uzaklaşırdım.
idam cezası yok idam cezası olsa bu olaylar çok azalır.

tecavüzcüyü ibret için halk arasında kazığa oturtarak idam etmeliler. tabi yasası çıkarılarak.
bir demir çubuk alır bir ucunu ısıtır soğuk ucunu götüne sokarım ki sıcak ucunu tutup çıkaramasın diye.
Hadim etmeli ..
Işid misali kafese koyar ateşe veririm.
Killi ayinin biriyse öncelikle agda yaparim, ilk asama için güzel bir aci.

Ardindan gözlerine siyah mükeppek enjekte eder, karsina bir ayna koyardim; hayatini kararttigi insanlarin karanligini gözlerinde görsün.

Sonrasinda testislerine yeterli miktarda hcl * enjekte eder içten içe patlamalari seyrederdim.

Kollarinin omuzlarina kadar, bacaklarinin da kasiklarina kadar derisini çok ince bir sekilde yüzerdim. Çigliklariyla basbasa birakir sigara molasi yapardim.

Sonrasinda kulaklarindan tuttugum gibi denizin ortasinda bir yere götürür, vücuduna ufak kagit kesikleri olusturur, yüksek dozda adrenalin verip denize atardim.

Eger karaya kadar yüzerse yasasin. (Yine de bu orospu çocuklari gibi acimasiz olamadim, ona bir yasama sansi sundum. Tabi tecavüz edip öldürmeyenler de var, ama tecavüze ugrayan o olaydan sonra nasil yasar, yasamak mi olur bu, o bilinmez.)
Saçlarının arasına derin bir çizik açıp baş aşağı sallandırırdım, kan bitene kadar acı çeksin bitincede gebersin şerefsiz.
once gucum yettigince dover, sonra malum organini keserim.