bugün

Hisse ve coinlerden çalışmama gerek olmayacak kadar kazanabileceğim param olacak inşallah. Bütün yatırımlarım beş sene sonra çalışmamak üzerine kurulu. Evdeyim, tembellik ediyorum.
Muhtemelen intihar etmis olacagim.
Son gunlerimmis gibi yasiyorum.
Doktora tez dönemi, biriken borçlar, ödenemeyen kira, çalışmadan yaşamaya duyulan özlem...
görsel
babamın yanında.
eskiden tek bayalim memleketime dönmekti, döndüm çok şükür. allah ömrür verirse 5, yıl sonra da 50 yıl sonrada olduğum yerdeyim.
görsel
aynı yerde.
çöpleri karıştırırken...
muhteemelen emekliliğin tadını çıkartır şekilde bir sahil kasabasında.
2023 yılında.
Yine okulda olurum.
Hiyerarşisi değişmiş biri olarak..
işsiz güçsüz evde yatarken görüyorum.
Nerede görüyorum tam olarak kestiremiyorum ama nerede görmek istemiyorum çok iyi biliyorum.

Dilerim şu müdürcülük oynadığım yerde olmam. Birilerinin arkasını toplamak için kendimi mesaiye boğmam. Bu kadar gazeteci avukat mimar muhendisle muhattap olup kendi mesleğimin benden ne beklediğini unutmam. iş bilmeyen insanlara iş öğretmeye çalışıp sahte saygilarinin arkasındaki kıskançlık ve nefretle karşı karşıya gelmem. Dilerim...
Pılını pırtını toplamış, sırt çantasını evi yapmış, ülke kıta demeden gezip, dünyayı turlarken görüyorum. Umarım olur.
Cok buyuk bir kurumda silah tasarimi yaparken goruyorum yada gormek istiyorum. Ama suda varki hayat musterek belkide hic ummadigim bir isi yaparim.
sağlıklıysam, yüzüm de gülüyorsa neredeysem orada iyiyim demektir.
görsel
En son 2011 senesinde entry girmiştim 7 yıl sonra bugün buradayım, teşekkürler.
inşallah ADSM de *
oturma odasında, bilgisayarımın başında.
akdenizin bir sahil kasabasın da olacağım ve 2 sene içinde.
27 yaşında görüyorum, tabi ölmezsem.
insallah evlenmisimdir ya.
Belki toprağın altında, belki hala ailemin yanında, belki ders çalışma masamda, belki eşimin yanında, belki şehir dışında, belki öğrencilerimin karşısında..
Çok ihtimal var.
Ölüm varken diğer seçeneklerden çok emin olamıyorum.