bugün

sözlükteki seviyesizliği gösterir.
başlık aç madem.
sürekli başıma gelen hadise.
yaklasik bir saattir icinde bulundugum durum. her baslikta ayri bir kavga mevcut. sozlugun kalitesi yerlerde.
an itibariyle yaşadığım sorun sol frame bakıyorum da yazmaya değer yazılacak güzel bir başlık yok.
Zaman zaman yaşadığım durumdur, bazen öyle başlıklar açılıyor ki “ne diyor lan bunlar” diyo insan.
an itibariyle yaşadığım sıkıntı. ne yazık ki.
kezo başlıklarından başka bir başlık açılmayınca oluşabilen durum. iftardan önce güzel şeyler okuyalım dedik, kalite yine yerlerde.
Aslında başlık girmenin pek hazzı yok, yoruma açabileceğin bi konu bulma hususunda hayatını, fikirlerini yorumlatmaya ne hacet be dost.
Normal olandır. Bir günde 174 entry girmek için tüm başlıklara sıçmak gerekir sonuçta her şey hakkında fikri olamaz insanın bir zaman sonra tükenir. Evet.
kendi başlığınızı kendiniz açarak çözülebilecek bir sorundur.
an itibariyle yaşadığım olay yazacak başlık yok ya sözlük içi yada boş muhabbetler.
(bkz: 1939 japon sovyet sınır savaşı)
an itibariyle yaşadığım sorun bugün yazasım yok.
Gece daha verimli
Gündüz burası hiç çekilmiyor.
başlık açarak çözülebilecek problemdir.
sabahtan beri yazacak kalitede başlık bulamıyorum yada bana ilham gelmiyor.
Başlık hortlarak veya başlık açarak giderebileceğiniz sorun.
sabahtan beri entry girme isteğim yok sol frameye bakıyorum bana göre başlık da yok çok can sıkan bir durum boş boş sol frameye bakıyorum.
sabahtan beri yaşadığim sıkıntılı üzen durum yazacak başlık yok yazma ilhamı yok sol frameye bakınca bütün yazma isteğim kaçıyor zaten.
yazacak başlık üretmek için sebeptir. hem sevdiğinizi yazar hem sözlüğe katkıda bulunursunuz. problem değildir bu, büyütmeyin.
Ne başlık ne de okunabilecek nitelikte aklı başında entrylerin azlığı sebebiyle can sıkan durumdur.

Nice aklı başında, sözlüğü ciddiye alan, bu konuda emek veren birçok yazarı küstüren, yazma isteğini yok eden, format konusunda ipleri çoktan salmış moderasyonun, yönetim Ekibinin maharetidir.

Yılların sözlüğünü bu şekilde görmek, zırvalamayı yazarlık sanan birçok kişinin cirit attığı bu platforma " sözlük" demek her geçen gün biraz daha zorlaşıyor ne yazık ki.
itibarını yitirmesi konusunda emeği geçen herkese, bravo diyorum.
Siz kazandınız!
sol frame de yazacak baslık bulamama durumudur bu gün zerre yazma isteği yok içimde sözlük bugün kötü.
gecenin bu saatlerinde çok sık yaşadığım sorun.
son zamanlarda sözlükte yazasım gelmiyor yoksa yazacak çok şey var.
güncel Önemli Başlıklar