bugün

yenilecek kazıkla birlikte anlaşılacak durumdur.
kısa süreli yaşanabilecek durumdur. neticede yavşak adam adam gibi adam taklidini uzun süre yapamaz. kısa sürede ortaya çıkar , çok koymaz.
yavşak olduğu için olduğu gibi görünemeyen kişidir de ondan. göz aldanması çabuk geçer.
'' bazı kadınların "şövalye" sandıkları adamların aslında alüminyum folyo ile kaplanmış "denyo" olduklarını görmeleri baya zaman alıyor.''
en büyük hatalardan biridir.
Kafaya takmamalı ve bundan da ders çıkarılması gereken olaydır.
2023 yılının bana attığı son kazıktır. Öyle büyük bir hayal kırıklığıdır ki bu şaşırma, öfke, üzüntü, pişmanlık, umutsuzluk ve onca farklı duyguyu aynı tabakta sunar size. Hele bir de kendinizi insan sarrafı zannederken yaşadıysanız bunu kimseye güveniniz kalmaz derin bir umutsuzluğa kapılırsınız. Çok üzüldüm çok da ağladım hiç istemezdim böyle olmasını benden bin kat farklı yaşam tarzını bile kabul edip bir yola çıkmaya hazırken tokat gibi çarptı suratıma yavşak herifin teki olması gerçekten çok üzgünüm, kırgınım, öfkeliyim dünyanın en sevgi dolu insanından tek gecede buz gibi birisine evrildim. Herkesin yaşattığını yaşaması dileğiyle.
Ben yakalandim arkadaslar.
Asıl sorun, yavşak olup olmadığını, ilişki yasamadan önce degerlendirebilmek.

O heyecana kapilinca ne yazık ki, bunu ayırt edemiyor insan.

Zararın neresinden dönerseniz kardır.

ilişkiyi lay lay lom şeklinde düşünmeyenlerle, karşılaşmak dileğiyle...

Evet.
Bana demiyor eee sizlere diyordur muhtemelen.